Főbb feladatok

  • Minőségi revíziós, termék -áttervezési,- fejlesztési valamint -karbantartási projectekben való részvétel
  • Piacon lévő termékeink támogatása
  • Fejlesztőmérnökök munkájának a támogatása
  • Költségcsökkentésre, hatékonyságnövelésére, továbbfejlesztésre, illetve a termék gyárthatóságára, tesztelhetőségére vonatkozó kezdeményezésekben való részvétel
  • A fejlesztés és a gyártás közötti kapcsolat biztosítása
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Szakirányú középiskolai, technikusi végzettség
  • Jó elektronikai vagy számítástechnikai ismeret
  • Forrasztástechnikai gyakorlat előnyt jelen
  • Elektronikai tervezőszoftverek vagy Számítógép HW és SW ismeret előnyt jelent
  • Alapfokú kommunikációs képesség angol nyelven
  • Problémamegoldó képesség
  • Csoportos és önálló munkavégzésre való készség
  • Nyitott gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra
  • Összetartó, támogató közösség
  • Stabil, megbízható céges háttér
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek
  • Számos elemből választható Cafeteria
  • További béren kívüli kompenzációs juttatások
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning)
  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)
  • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás
  • Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás)
  • Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program
  • Munkábajárási támogatás

Az NI esélyegyenlőséget és pozitív cselekvést biztosító munkáltató, elkötelezett a diszkriminációtól mentes munkakörnyezet biztosítása mellett. Mindenki jelentkezését szeretettel várjuk az NI-nál.

Read Full Description
Confirmed 23 hours ago. Posted 10 days ago.