Job Description

Vállalatunk Média és Marketing Managert keres, 2 év határozott időre, aki szívesen csatlakozna napi 8 órás munkavégzésben Marketing csapatunkhoz.

Mit érdemes tudnod rólunk?

Az AMC Networks nem csupán azért lehet ismerős, mert a világ néhány legnépszerűbb sorozatának ad otthont, mint például a Breaking Bad vagy a Mad Men, hanem színes portfóliájával igyekszik minden nézőhöz szólni.

Büszkék vagyunk arra, hogy nálunk láthatod a Kézilabda Bajnokok Ligáját, Havas Dóra nálunk süti finomabbnál finomabb süteményeit, de Barbie is nálunk éli át kalandjait.

Csatlakozz te is hozzánk, hogy részese légy a televíziós műsorok megvalósításának!

Portfóliónk része: AMC, FilmCafé, FilmMánia, JimJam, Minimax, Sport1, Sport2, Spektrum, Spektrum Home és TV Paprika csatornák.

Mivel fogsz foglalkozni, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

Marketing és kommunikációs feladatokkal az AMCNI csatornái számára:

  • Részt veszel az éves marketing terv elkészítésében.
  • Média tervezés és implementáció – b2c marketing kampányok koordinálása.
  • Egyedi social media fókuszú projektek megvalósítása az ötlet szinttől a kivitelezésig.
  • Kapcsolatot tartasz a média vásárló és kreatív ügynökségekkel.
  • Értékelést és riportot készítesz a marketing kampányról.
  • Követed a marketing kampányok pénzügyeit: büdzsé nyomon követés, PO-kkészítése.
  • Média barter éves szerződések koordinációja.
  • Napi kapcsolattartás társosztályokkal, mint a Programming, Sales, Finance, Legal.

Milyen munkakörülményekre számíthatsz?

  • Az állás betöltése teljes munkaidőben történik, napi 8 órás munkavégzésben hibrid munkarendben.
  • Közel vagyunk a Forgách utcai metrómegállóhoz, de bátran használd biciklidet, a tárolónkban biztonságban tudhatod.
  • A csapatot, amihez csatlakozni fogsz, Marketing csapatnak hívjuk. A jelenleg 6 fős marketing csapatban, te leszel a hatodikcsapattag. Közvetlen felettesed a Senior Marketing Manager.
  • Tipikus médiavállalat vagyunk: a jellemző munkakörök a cégnél: Adásszerkesztő, Csatorna Menedzser, Marketing Manager, Adásvezető, Műszaki Vezető, Kommentátor, Commercial Koordinátor és Stúdió Operátor – csak néhány a sok közül.

Miért lehet izgalmas Neked ez a lehetőség?

  • Szeretnénk, hogy hamar otthon érezd magad, ezért egy jól felépített onboarding folyamat mellett, vezetőd és csapatod folyamatos támogatására számíthatsz.
  • Fontos nekünk a fejlődésed, ezért online és offline soft skill és szakmai képzéseken is részt vehetsz.
  • Nem szeretnénk, ha a szabadidődben is a munkáddal foglalkoznál, túlórára nálunk nem számíthatsz.
  • Nálunk fontos a wellbeing, ezért gyakran tartunk fizikai és mentális egészséggel kapcsolatos oktatásokat, workshopokat.
  • Profi, vidám, színes csapathoz csatlakozhatsz, így szakmai szempontból és magánemberként is motiváló környezetben dolgozhatsz.
  • Csatorna portfoliónk sokszínűsége is folyamatos motivációt biztosít a változatosságával, folyamatos megújulásokkal, új, izgalmas tartalmakkal.
  • Legyen az egy karácsonyi buli, egy sportnap, egy közös kocsmázás, minden céges eseményünkre Téged is várunk!
  • Rendszeresen tartunk csapatépítő programokat.
  • Heti két napot otthonról dolgozhatsz.

Mikor érdemes erre a területre jelentkezned?

  • Ha van felsőfokú kommunikációs vagy marketing területen végzettséged.
  • Ha van digitális media planning feladatkörben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalatod.
  • Ha jártas vagy friss media trendekben.
  • Ha remek a kommunikációs készséged és szeretsz a problémák mélyére ásni.
  • Ha legalább középfokon beszélsz és írsz angolul.
  • Ha magas szinten használod az Excelt, PowerPointot és a Wordöt.
  • Ha van érzéked a pontossághoz, köztünk a helyed!

Mi történik miután jelentkezel?

Amennyiben relevánsnak tartjuk az önéletrajzodat, egy online interjúra fogunk meghívni a Marketing és Kommunikációs osztály vezetőjével. Ez egy 60 perces beszélgetés Microsoft Teams-en, itt neked is lehetőséged lesz kérdezni tőlünk. A következő lépés egy szakmai feladatsor kitöltése online, valamint egy rövid személyiségteszt.

Ha szívesen dolgoznál velünk, kattints a Jelentkezem gombra és küldd el nekünk még ma az önéletrajzodat!

Read Full Description
Confirmed 6 hours ago. Posted 26 days ago.