Zakres zadań:

  • Identyfikowanie potrzeb jakościowych i operacyjnych klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań.
  • Uczestnictwo w budowaniu kultury Lean;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych klientów z uwzględnieniem standardów jakościowych DB Schenker;
  • Zapewnienie jakości usług świadczonych klientom poprzez wysokiej jakości współpracę operacyjną z przewoźnikami i kurierami;
  • Koordynacja bieżącej realizacji usług transportowych poprzez zapewnienie dostępności niezbędnego taboru oraz optymalne wykorzystanie floty;

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Doświadczenie w branży TSL lub na podobnym stanowisku.
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji, a także z partnerami zewnętrznymi.
  • Mile widziane:
  • Dostarczanie informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób;
  • Szybkie działanie w z związku z nieoczekiwanymi wydarzeniami;
  • Odpowiedzialność za swoje działania i ich rezultaty;
  • Efektywne zarządzanie czasem, zasobami i sprzętem;
  • Otwartość na pracę w systemie trzyzmianowym;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie podstawowe+premia miesięczna);
  • Miejsce pracy: ul. Nowe Sady 11/13 94-104 Łódź;
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat);
  • Możliwość korzystania z ZFŚS;
  • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej raz w miesiącu;
  • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.
Read Full Description
Confirmed 6 hours ago. Posted 13 days ago.