SPX FLOW TECHNOLOGY POLAND jest ogólnoświatowym dostawcą rozwiązań z zakresu inżynierii procesowej i automatyki dla branży mleczarskiej i przemysłu spożywczego. Począwszy od dostarczania komponentów inżynieryjnych, a skończywszy na kompleksowym projektowaniu procesów. Pomagamy klientom podnieść wydajność i rentowność ich zakładów, a także utrzymać ten poziom przez kolejne lata dzięki usługom wsparcia technicznego, starannie dostosowanego do potrzeb klienta. Firma również zajmuje się realizacją projektów inżynieryjnych, produkcją wymienników ciepła, pomp i zaworów, homogenizatorów i urządzeń do produkcji masła i margaryny.

W Bydgoszczy zatrudniamy już prawie 600 pracowników i obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter (Zawory)

Miejsce pracy: Bydgoszcz. Praca dwuzmianowa (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Podstawowe obowiązki

  • Wykonywanie operacji montowania, testowania i pakowania zgodnie z instrukcją stanowiskową i obowiązującą dokumentacją
  • Weryfikacja zleceń produkcyjnych, dokumentacji technicznej i zgłaszanie uwag w razie niezgodności
  • Dbanie o poprawne prowadzenie dokumentacji / zapisów z procesu montażu i testów - zgodnie z wymaganiami procedur i obowiązujących norm
  • Przestrzeganie i stosowanie przepisów BHP i PPOŻ., zasad kontroli jakości, ochrony środowiska oraz obowiązujących w firmie regulaminów, procedur wewnętrznych i systemów zarządzania
  • Dbanie o właściwy stan techniczny powierzonych narzędzi, maszyn i przyrządów pomiarowych
  • Wykonywanie, na polecenie przełożonych, innych obowiązków zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami
  • Realizowanie celów indywidualnych i wsparcie w osiąganiu wskaźników: Efektywność Produkcji, Wartość Złomu, 5S
  • Szkolenie innych pracowników w ramach posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Aktywne zaangażowanie i wsparcie w osiąganie wyników sprzedaży i COTD (Dostaw na czas do Klientów) przez firmę SPX FT Poland
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy zgodnego ze standardem 5s
  • Udział w inicjatywach 5s prowadzonych w firmie SPX FT Poland
  • Zgłaszanie przełożonym pomysłów wnoszących usprawnienia na zajmowanym stanowisku – wsparcie programu KAIZEN
  • Prezentowanie postawy zgodnej z wartościami firmy SPX FT Poland.

Wymagania

  • Obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętności ślusarskie.
  • Uprawnienia SEP mile widziane.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, gwarantującej możliwości rozwoju.
  • Możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności - treningi i szkolenia.
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Dopłaty do posiłków w stołówce firmowej.
  • Premię roczną.
  • Kartę Fit Profit – w części finansowaną przez pracodawcę.
  • ZFŚS - bony na święta dla dzieci oraz Pracowników.
  • Wczasy pod gruszą.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za rekrutację na to stanowisko: Piotr Frydel, email: piotr.frydel@spxflow.com.

Read Full Description
Confirmed 22 hours ago. Posted 15 days ago.