Zastępca brygadzisty w magazynie logistycznym

DB Schenker

Zakres zadań:

  • Wsparcie brygadzisty w planowaniu oraz organizowaniu pracy podległych pracowników;
  • Motywowanie oraz kontrola pracy zespołu;
  • Bezpośrednie delegowanie zadań;
  • Prowadzenie odpraw;
  • Bieżący kontakt z kierowcami;
  • Zarządzanie placem / yardem;
  • Tygodniowe planowanie zadań;
  • Przygotowywanie raportów związanych z realizacją planów i celów wydajnościowych oraz jakościowych;
  • Kontrola środków indywidualnych;
  • Kontrola poruszania się po magazynie;
  • Dbałość o powierzone mienie i porządek w miejscu pracy;
  • Inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów;
  • Optymalizacja procesów magazynowych;
  • Ewidencja czasu pracy podległych pracowników;
  • Wdrożenie nowych pracowników;
  • Kontrola przestrzegania oraz promowanie standardów BHP;
  • Przeprowadzanie rozmów indywidualnych z pracownikami.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Uprawnienia UDT 2 WJO;
  • Znajomość MS Office;
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów;
  • Chęć rozwijania własnych umiejętności oraz całego zespołu;
  • Podążanie za standardami firmy i klienta;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
  • Umiejętność radzenia sobie z pracą pod presją czasu;
  • Komunikatywność
  • Kreatywność.

Mile widziane:

  • Pozytywne nastawienie;
  • Doświadczenie w branży logistycznej;
  • Szczerość intencji;
  • Chęć poszukiwania optymalizacji procesów magazynowych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Co oferujemy?

  • Szacunek;
  • Uczciwość;
  • Brak korporacyjnej presji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Szeroki zakres benefitów związanych z pakietem socjalnym: karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa Worksmile;
  • Czynne uczestnictwo w budowaniu zespołu ( zaangażowanie, atmosfera, odpowiedzialność);
  • Zdobywanie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Wsparcie.

A oprócz tego:

  • Miejsce pracy: ul. Przewozowa 2, 62-064, Plewiska;
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna);
  • Praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne) w systemie dwuzmianowym;
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat);
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Read Full Description
Confirmed 12 hours ago. Posted 13 days ago.