Commissioning Technician, Port Cranes

Konecranes

W firmie Konecranes wierzymy, że budowanie wspaniałych relacji z klientami opiera się na ludziach zatrudnionych w Konecranes. Wszystko co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem. Wierzymy, że różnorodność jest podstawą naszego rozwoju i siłą napędową sukcesu w biznesie. Jesteśmy otwarci na osoby o zróżnicowanym pochodzeniu i różnych kwalifikacjach, dzięki czemu możemy wzbogacać naszą społeczność i tworzyć miejsce pracy, gdzie KAŻDY może być sobą. Właśnie dlatego firma Konecranes jest wyjątkowym miejscem pracy.

Konecranes and Demag Sp. z o.o. to spółka należąca do globalnego lidera branży suwnic - grupy Konecranes. Służymy naszym klientom w przemyśle wytwórczym oraz w branży portowej i stoczniowej, oferując systemy transportu bliskiego i usługi serwisowe, dzięki którym zwiększamy wydajność ich przedsiębiorstw - www.konecranes.pl

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy kandydata na stanowisko:

TECHNIK URUCHAMIANIA SUWNIC PORTOWYCH

Miejsce pracy: Gdańsk + podróże służbowe

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego w organizacji o wysokich standardach pracy
  • Nowe stanowisko w firmie oraz możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, preferowany Technik Automatyk lub Technik Elektryk
  • Dobry ogólny zmysł techniczny w zakresie elektryki i podstaw mechaniki
  • Odpowiedzialność, uważność i poszanowanie zasad BHP konieczne do pracy z dużymi maszynami
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Preferowane minimum 2 lata doświadczenia w przemyśle
  • Zdolność czytania dokumentacji technicznej, zwłaszcza rysunków elektrycznych
  • Język Angielski na poziomie minimum B2, w mowie i piśmie z podstawowym słownictwem technicznym
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach oraz w delegacji
  • Sprawność fizyczna i gotowość do pracy na zewnątrz w różnych warunkach atmosferycznych

Zakres obowiązków:

Technik Uruchamiania Suwnic Portowych – pracownik na tym stanowisku będzie zaangażowany w uruchamianie i testowanie suwnic wewnątrz organizacji Ports Supply. Stanowisko obejmuje prace, testy i inspekcje na placu montażowym, a wśród głównych obowiązków znajdują się:

  • Przygotowanie suwnic do załączenia zasilania
  • Diagnostyka i naprawa usterek elektrycznych
  • Testy podstawowych systemów bezpieczeństwa, próby ruchowe i wytrzymałościowe suwnic
  • Wgrywanie i aktualizacja oprogramowania
  • Ustawianie czujników krańcowych
  • Montaż części zamiennych (w razie potrzeby)
  • Udział w załadunkach i rozładunkach gotowych suwnic na statek / ze statku
  • Praca w zgodzie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa
  • Dbałość o jakość produktu zgodnie ze specyfikacją
  • Raportowanie niezgodności związanych z montażem i działaniem suwnic

Konecranes jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań do transportu bliskiego, obsługującym szeroką gamę klientów z różnych branż. Konsekwentnie wyznaczamy standardy w branży, od codziennych ulepszeń po przełomowe rozwiązania w najważniejszych momentach, ponieważ wiemy, że zawsze możemy znaleźć bezpieczniejszy, wydajniejszy i bardziej zrównoważony sposób. Właśnie dlatego, jako ponad 16 000 specjalistów w ponad 50 krajach, każdego dnia jesteśmy pewni, że podnosimy, obsługujemy i przenosimy to, czego potrzebuje świat.

Firma Konecranes dba o to, aby wszyscy pracownicy i kandydaci do pracy byli traktowani sprawiedliwie w środowisku wolnym od wszelkich form dyskryminacji.

Read Full Description
Confirmed 6 hours ago. Posted 10 days ago.