Σύμβουλος Πωλήσεων

H&M

Περιγραφή εταιρείας

ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΜΑΡΚΑ ΡΟΥΧΩΝ. Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

Αναζητάτε μία εταιρεία η οποία δεν γνωρίζει όρια και δημιουργεί μία κοινότητα συμπεριληπτική για όλους; Ένα κοινό όραμα πέρα από εμάς;

Εάν απαντήσατε ναι, γιατί δεν έρχεστε μαζί μας; Αυτό θα μπορούσε να είναι το πρώτο σας βήμα προς μία καινούρια και συναρπαστική καριέρα στην COS!

Σχετικά με την COS: Προσφέροντας καινοτόμα σχέδια, υψηλού επιπέδου αξεσουάρ και πρότυπα γκαρνταρόμπας, η COS είναι ένα brand εδραιωμένο στη σύγχρονη κουλτούρα. Από το ξεκίνημα, το σχεδιαστικό μας ήθος έχει θέσει ως προτεραιότητα το στυλ που διαρκεί, την ποιότητα και τη βιωσιμότητα. Σήμερα, το 92% των υλικών στη συλλογή μας προέρχεται από αειφόρες πηγές.

Η COS, μαζί με τις Arket, Monki, Weekday, Afound, & Other Stories και H&M, είναι μία από τις πολλές μοναδικές μάρκες που αποτελούν τον όμιλο H&M. Ο Όμιλος H&M έχει πάνω από 170.000 εργαζόμενους σε 74 αγορές σε όλο τον κόσμο και είμαστε η 2η μεγαλύτερη εταιρεία μόδας στον κόσμο. Μετά το λανσάρισμα της COS το 2007, έχουν ανοίξει πάνω από 200 καταστήματα παγκοσμίως.

Ποιες είναι οι κορυφαίες αξίες μας: Η ευθυγράμμιση με τις αξίες της εταιρείας μας είναι το πιο σημαντικό χαρακτηριστικό που αναζητούμε σε όλες τις νέες συνεργασίες μας. Οι αξίες μας είναι οι συμπεριφορές που εκτιμούμε περισσότερο από οτιδήποτε άλλο. Είμαστε ανοιχτόμυαλοι, γεμάτοι περιέργεια, τολμάμε να είμαστε διαφορετικοί, πιστεύουμε στη συνεχή βελτίωση και σας ενδυναμώνουμε και σας εμπιστευόμαστε ώστε να αναλάβετε πρωτοβουλίες. Οι αξίες μας αποτελούν μέρος του ποιοι είμαστε, τι πιστεύουμε και πώς δρούμε.

Στην COS μας αρέσει να καλωσορίζουμε νέα άτομα και δουλεύουμε σκληρά για να προσφέρουμε ένα περιβάλλον όπου ο καθένας νιώθει ότι απολαμβάνει εκτίμηση. Εξυμνούμε τις ατομικές διαφορές και αναγνωρίζουμε τη συμβολή όλων των συναδέλφων μας, ασχέτως από το υπόβαθρό τους.

Περιγραφή θέσης εργασίας

Σήμερα αναζητούμε σύμβουλο πωλήσεων για να συμμετέχει στην ταλαντούχα ομάδα μας στο Αθήνα (Golden Hall). Αυτός ο ρόλος θα είναι πλήρους/μερικής απασχόλησης για 20 ώρες ανά εβδομάδα και περιλαμβάνει βάρδιες τα Σαββατοκύριακα και τα απογεύματα.

Ως σύμβουλος πωλήσεων, θα έχετε την ευκαιρία να προσφέρετε ένα υψηλό επίπεδο υπηρεσιών στους πελάτες ξεκινώντας συζητήσεις, πουλώντας προϊόντα στο ταμείο, στα αποδυτήρια και στο κυρίως κατάστημα, θα είστε υπεύθυνος/η για την επεξεργασία των παραδόσεων, την αναπλήρωση του στοκ και προωθώντας την τελευταία συλλογή στο κατάστημα.

Προσόντα

Για να εργαστείτε ως βοηθός πωλήσεων, είναι καλό, αλλά όχι απαραίτητο, να έχετε προηγούμενη εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών και γνώσεις για τα υλικά υφασμάτων. Αντίθετα, αναζητούμε ανθρώπους που:

  • Έχουν πελατοκεντρική προσέγγιση και ακολουθούν έναν εμπορικό τρόπο σκέψης
  • Ενδιαφέρονται για τις τάσεις και τη μόδα
  • Είναι επικοινωνιακοί, θετικοί και ανοιχτόμυαλοι
  • Είναι πρόθυμοι να μάθουν, να προσαρμοσθούν και είναι προσανατολισμένοι προς τη δράση
  • Είναι συνεργάσιμοι, συμπεριληπτικοί και υποστηρικτικοί
  • Διαθέτουν ισχυρά προσωπικά κίνητρα, αυτοπεποίθηση και ευελιξία

Πρόσθετες πληροφορίες

Όταν αρχίσετε να εργάζεστε στην COS, θα έχετε την υποστήριξη και την ενθάρρυνση της ομάδας σας από την πρώτη ημέρα. Επιπλέον, θα έχετε επίσης πολλά φανταστικά οφέλη, όπως:

  • 25% έκπτωση στα προϊόντα του Ομίλου Η&Μ συν δωρεάν αποστολή όταν κάνετε διαδικτυακές αγορές
  • Ενιαίο επίδομα

Έτοιμοι για την αίτηση; Πατήστε στον σύνδεσμο I’M INTERESTED (ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ), όπου μπορείτε να μεταφορτώσετε το CV σας με ασφάλεια. Μόλις το λάβουμε, θα φροντίσουμε να σας ενημερώνουμε για την κατάσταση της αίτησής σας. Τα δύο στάδια μίας επιτυχημένης διαδικασίας πρόσληψης περιλαμβάνουν μία μικρή τηλεφωνική συνέντευξη και αμέσως μετά μία συνέντευξη/ομαδική συνέντευξη στο κατάστημα. Εάν επιθυμείτε κάποια αλλαγή σε αυτή τη διαδικασία, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τον υπεύθυνο ο οποίος θα το συζητήσει μαζί σας με μεγάλη χαρά.

Read Full Description
Confirmed 7 hours ago. Posted 14 days ago.