Sales Advisor (Panorama Mall)

H&M

Описание на длъжността

Като продавач консултант ще научиш основните процеси на работа в магазина, ще се присъединиш към талантлив екип от нови приятели - и най-важното - ще научиш как да накарате нашите клиенти да се чувстват добре дошли, щастливи и вдъхновени, като същевременно имаш шанс за кариера през целия си живот.

Основни отговорности:

  • Подсигуряваш, че нашите клиенти винаги са наш приоритет, осурявайки им страхотно клиентско изживяване
  • Допринасяш за създаването на среда, която е лесна за пазаруване чрез спазване на най-добрите практики в магазина и страхотната грижа за дрехите
  • Споделяш знанията и уменията си с останалите колеги, като активно допринасяш за създаването на страхотен екип, който да отгваря на очакванията на нашите клиенти
  • Работиш в съответствие със стандартите, политиките, процедурите и законовите изисквания на H&M

Квалификации

Както всички в H&M, ние вярваме, че си позитивен и амбизиозен екипен играч, изпълнен с хъс и оптимисъм.

В теб търсим:

  • Искрен интерес към това да създаваш най-доброто клиентско изживяване, където всеки може да изглежда и да се чувства добре
  • Приятелски, социален и полезен подход към клиентите и колегите; популяризиране на нашите ценности и култура в ежедневната ти работа
  • Екипен играч, който обича да работи в динамична среда

Допълнителна информация

Това е почасова позиция, предлагаща работа на 20 часа седмично. Очакваме твоята кандидатура като ни изпратиш актуално CV на Български език. Поради политиката за личните данни, приемаме заявления през кариерната страница на компанията.

Придобивки

Предлагаме на всички наши служители в H&M Group атрактивни придобивки и широки възможности за развитие в цял свят. Всички наши служители получават карта за отстъпки за персонал, която може да се използва за всички марки на H&M Group в магазините и онлайн. Марките, за които важи отстъпката, са H&M (включително Beauty и Move), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET, Afound. В допълнение към отстъпката за персонала, всички наши служители са включени в нашата H&M Incentive Program - HIP. Можете да прочетете повече за нашата H&M Incentive Program тук.

В допълнение към нашите глобални придобивки, всички наши местни пазари предлагат различни конкурентни предимства и придобивки. Моля, имай предвид, че те могат да се различават в зависимост от вида на заетостта и държавите.

Допълнителни придобивки за България:

  • Ваучери за храна
  • Осигуровки върху реално брутно възнаграждение
  • Възможност за заявяване на Multisport карта на преференциална цена
  • Обучения & възможност за кариерно развитие
  • Гъвкаво работно време
  • Великденски и Коледни ваучери
  • Платен отпуск при сключване на брак
  • H&M карта-подарък за раждане на бебе
  • Ваучер при навършване на 10 години в комппанията
  • Възнаграждение при пенсиониране

Приобщаване и многообразие

H&M е част от H&M Group. В H&M Group сме решени да създаваме и поддържаме приобщаващи, разнообразни и справедливи работни места в цялата ни организация. Нашите екипи се състоят от различни хора, които споделят и комбинират своите знания, опит и идеи. Наличието на разнообразна работна сила води до положително въздействие върху начина, по който се справяме с предизвикателствата, върху това, което възприемаме като възможно, и върху начина, по който избираме да се отнасяме към нашите колеги и клиенти по целия свят. Ето защо всички измерения на разнообразието се вземат предвид в нашия процес на набиране на персонал.

За Нас

H&M е моден бранд, който предлага най-новите стилове и вдъхновение - от модни артикули и уникални дизайнерски колаборации до достъпни предложения за вашия стил. Нашата бизнес идея е мода и качество на най-добра цена по устойчив начин. Научи повече за H&M тук.

Read Full Description
Confirmed 5 hours ago. Posted 13 days ago.