Intern/Apprentice - Supply Chain Management

Signify

Job Title

Job Description

Zapraszamy studentów studiów ekonomicznych, logistycznych i pokrewnych do udziału w Programie Praktyk Letnich, którzy dołączą do naszego zespołu w Kętrzynie.

Praca dla Signify oznacza bycie kreawtywnym i adaptacyjnym. Nasza kultura ciągłego uczenia się i zaangażowania na rzecz różnorodności i integracji tworzy środowisko, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności i karierę. Wspólnie zmieniamy naszą branżę.

Jako wiodący na świecie producent oświetlenia jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki naszej pozycji lidera w dziedzinie oświetlenia sieciowego i Internetu rzeczy, wprowadzamy nowe możliwości w dziedzinie analizy danych, sztucznej inteligencji, inteloigentnych domów, biur i nie tylko!

Signify jest jedną z niewielu firm na świecie, które osiągają neutralność emisji dwutlenku węgla. Naszym kolejnym celem jest podwojenie naszego pozytywnego wpływu na środowisko i społeczeństwo do 2025 roku.

Jako Praktykant w dziale Logistyki będziesz odpowiedzialny głównie za realizację projektów w wyznaczonym obszarze oraz podnoszenie swoich kwalifikacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Osoba zajmująca to stanowisko będzie odpowiedzialna na wspieranie działu w sprawach adminisytracyjnych, organizacyjnych i operacyjnych.
  • Realizacja projektów w wyznaczonym obszarze
  • Analizowanie danych i wykorzystywanie ich w powierzonych zadaniach
  • Podnoszenie kwalifikacji

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA/ KANDYDATKI:

  • Status studenta
  • Podjęta nauka w obszarze logistycznym, ekonomicznym lub pokrewnym
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Gotowość do podejmowanie nowych wyzwań
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Obsługa Microsoft Excell (poziom podstawowy)

W ZAMIAN ZA PODJĘTĄ WSPÓŁPRACĘ OFERUJEMY:

  • Komfortowe miejsce pracy
  • Odpowiednie wynagrodzenie za realizację powierzonych zadań
  • Rozwój dzięki oferowanym programom i szkoleniom
  • Fantastyczna atmosfera

Szukamy przyszłościowych innowatorów z pasją do zrównoważonego rozwoju. Jeśli pasujesz do tego opisu, skontaktuj się z nami!

Oferujemy róznorodne możlwiości rozwoju zawodowego, takie jak mentoring, coaching i stretch, z silną międzynarodową obecnością na dynamicznych profilach. Uczenie się jest podstawą naszej kultury. Poprzez ciągłe uczenie się zmieniamy branżę. Masz szanse uczyć się każdego dnia, zdobywac nowe umiejętności i perspektywy dzięki dostosowanym programom online i doświadczeniom w pracy.

Read Full Description
Confirmed 7 hours ago. Posted 14 days ago.