Program rozwojowy "Młody Inżynier"

Owens-Illinois

Opis firmy

O-I Glass, Inc. (NYSE: OI) naszą pasją jest szkło i możemy z dumą stwierdzić, że produkujemy więcej opakowań szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie. Szkło jest nie tylko piękne, ale również czyste, zdrowe i w pełni nadające się do recyklingu, co czyni je najbardziej zrównoważonym materiałem opakowaniowym. Wprowadzamy innowacje zgodnie z potrzebami klientów, aby tworzyć kultowe opakowania, które budują marki na całym świecie.

Globalna siedziba O-I Glass znajduje się w Perrysburgu w stanie Ohio (USA). W 69 zakładach zlokalizowanych w 19 krajach, nasza firma zatrudnia około 24 000 osób. W 2022 roku firma O-I Glass sięgnęła przychody w wysokości 6,9 mld USD.

W Polsce nasze Huty Szkła zlokalizowane są w Poznaniu (od 1933 roku) oraz w Jarosławiu (od 1974 roku). W Jarosławiu zlokalizowane jest również Centrum Serwisowe Maszyn, które świadczy usługi serwisowania maszyn szklarskich w całej Europie.

Dowiedz się więcej o naszej firmie: o-i.com / Facebook / Twitter / Instagram / LinkedIn

Opis stanowiska

W ramach naszego Programu Rozwoju Młodych Inżynierów, naszym celem jest znalezienie najzdolniejszych talentów dla naszego zakładu. Organizacja naszej wielkości i skali potrzebuje najlepszych umysłów inżynieryjnych. Dysponujemy wieloma możliwościami dla absolwentów kierunków inżynieryjnych, wśród nich są szkolenia w naszych zakładach produkcyjnych w całej Europie.

Nasz 18-miesięczny program rotacyjny ma na celu przygotowanie Cię do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej w O-I. Oferujemy Ci wyzwania i różnorodne możliwości rozwoju kariery. Otrzymasz od nas wsparcie przez ustrukturyzowany program nauki i rozwoju, z dostępem do różnorodnych zajęć związanych z pracą, poznawaniem nowych ciekawych ludzi oraz działaniami społecznymi.

Kwalifikacje

  • Niedawno ukończyłeś studia, dzięki którym uzyskałeś dyplom z energetyki, elektrotechniki, mechatroniki, automatyki lub elektroniki.
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim.
  • Jesteś gotowy na 18-miesięczny program, który da Ci możliwość wyjazdów
  • i nauki w różnych zakładach O-I w całej Europie.
  • Posiadasz max. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe.

Dodatkowe informacje

W O-I dostaniesz możliwość rozwoju swojej kariery zarówno w Polsce jak i zagranicą. Wierzymy, że dzięki szkoleniom, skrojonym na miarę programom rozwojowym, oraz wymianie doświadczeń między krajami, nie tylko rozwiniesz swoją karierę, ale także O-I nadąży za zmieniającymi się oczekiwaniami klientów, technologiami i trendami rynkowymi. O-I to zgrany zespół specjalistów i pasjonatów w swoich dziedzinach, wspólnie pracujących i dzielących zainteresowania. Pracując w O-I, przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ szkło to najbardziej ekologiczny surowiec opakowaniowy.

Jako Pracodawca oferujemy stabilne zatrudnienie oraz pakiet świadczeń socjalnych.

Read Full Description
Confirmed 7 hours ago. Posted 17 days ago.