Student Engineer - ECOE

Garrett Motion

Garrett je jednou z nejikoničtějších značek v automobilovém průmyslu s více než 65letou historií. Společnost je uznávána po celém světě díky svým průkopnickým turbodmychadlům. Garrett je známým dodavatelem špičkových technologických řešení pro význačné výrobce automobilů a nákladních vozidel, což zahrnuje řadu inovativních produktů a služeb.

Připojte se k týmu profesionálů naší testovací laboratoře!

Aktuálně hledáme šikovného studenta/studentku na dlouhodobou spolupráci do týmu, který se věnuje validaci a testování elektro produktů.

Náplň práce:

  • Podpora týmu zaměřeného na validaci a testování elektroproduktů (Fuelcell Compressor , EComp, e-Turbo)
  • Příprava, provádění testovací zkoušek, měření a vyhodnocování výsledků testů.
  • Příprava dokumentace, popisu procesů, prezentací, návodů.
  • Úprava manuálů na základě výledků testování
  • Práce v MS office, MS Visio

Požadavky:

  • Student VŠ denního studia s elektro zaměřením
  • Zájem o elektro, předchozí praktické zkušenosti vítány
  • Pokročilý level angličtiny - každodenní komunikace s týmem
  • Pečlivost, zaměření na detail

Nabízíme:

  • Skvělý kolektiv, možnost učit se od odborníků v oboru
  • Spolupráci na DPČ (max. 20 hodin týdně)
  • Pružnou pracovní dobu, kterou můžete přizpůsobit Vašemu školnímu rozvrhu
  • Dlouhodobou spolupráci v průběhu celého studia
  • Příspěvek na stravování
  • Práci v testovací laboratoři v Brně - Slatině

Přidejte se k nám!

Read Full Description
Confirmed 4 hours ago. Posted 13 days ago.