Specjalista/-ka w Dziale Travel & Expense

ZF Group

Req ID 68115 Częstochowa, Poland

Dołącz do zespołu ZF European Shared Services Center, które mieści się w Częstochowie

i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich jednostek organizacji!

Twoje będą Twoje zadania:

  • Księgowanie dokumentów w systemie SAP;
  • Audyt wydatków związanych z podróżami służbowymi zarówno w odniesieniu do wewnętrznych polityk firmy jak i regulacji księgowo-podatkowych danego kraju;
  • Zapewnienie wsparcia użytkownikom przy bieżących operacjach związanych z procesami oraz systemem rozliczania delegacji;
  • Przygotowywanie regularnych raportów;
  • Administracja korporacyjnymi kartami kredytowymi;
  • Częsty kontakt z podróżującymi i osobami zatwierdzającymi na wszystkich szczeblach.

Twój profil:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) - mile widziane kierunki ekonomiczne;
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin (40h/tygodniowo) oraz gotowość do pracy hybrydowej;
  • Rozwinięte zdolności analityczne i dobra organizacja pracy;
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Chęć do pracy w międzynarodowym środowisku;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pakiet wdrożeniowy – pełne przeszkolenie i wsparcie doświadczonych managerów i pracowników, którzy zadbają, byś dobrze czuł się podczas wykonywania nowo powierzonych zadań;
  • Szkolenia wewnętrzne wspierające rozwój zawodowy;
  • Możliwość korzystania z platformy „MyBenefit” czyli licznych zniżek na usługi i

świadczenia;

  • Mozliwość objęcia prywatną opieką medyczną Luxmed;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Be part of our ZF team as Specjalista/-ka w Dziale Travel & Expense and apply now!

Contact

Aleksandra Bielak

Read Full Description
Confirmed 12 hours ago. Posted 14 days ago.