Główne zadania:

  • aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca w odszarze toolingu
  • aktywny udział w procesie tworzenia forecastu / budżetu dla toolingu
  • aktywny udział w procesie audytów SOX oraz E&Y dla toolingu
  • rozwiązywanie problemów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem procesu toolingu
  • bieżący kontakt i współpraca z lokalnymi zespołami kontrolingów, program kontrolerów oraz działami AP-AR odnośnie szeroko rozumianych procesów związanych z toolingiem
  • wsparcie menadżera działu we wdrażaniu nowych procesów i usprawnianiu procesów już istniejących w zakresie toolingu
  • tworzenie raportów i analiz ad hoc odpowiadających na bieżące potrzeby i problemy działu / firmy
  • praca w 2-3 osobowym zespole zajmującym się harmonizacją oraz obsługą procesów toolngowych dla większości wszystkich fabryk produkcyjnych w Europie.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • zaawansowana znajomość Excela (VBA for Excel będzie dużym atutem)
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość/finanse)
  • mile widziane doświadczenie w działach Finanse/Kontroling w firmie produkcyjnej
  • umiejętność obsługi systemu informatycznego SAP
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu pracy
  • silna motywacja do pracy i zaangażowanie

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym centrum usług wspólnych, koncerniu produkcyjnego z branży automotive o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • pakiet świadczeń socjalnych
Read Full Description
Confirmed 20 hours ago. Posted 22 days ago.