Education
Benefits

Opportunities for makers and creators - together we achieve more.

A Villeroy & Boch Magyarország Kft., Európa egyik legnagyobb, a több mint 270 éves múltra visszatekintő Villeroy & Boch AG kerámiagyártó cégcsoport magyarországi tagja, bővülő csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióba hódmezővásárhelyi munkavégzésre:

Transport Planning Specialist ( Overseas)

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Az áru kiszállításának tervezésében (Transport planning)
  • A Transzportokkal kapcsolatos utómunkák elvégzésében
  • Elemzések és monitoring elkészítésében
  • Az európai raktárközpontok adminisztratív támogatásában (szükség esetén külföldön is)
  • Csúsztatott munkarendben való feladatvégzésben

Téged keresünk, hogy ha:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan kommunikálsz németül írásban és szóban is
  • Nyitott vagy arra, hogy dinamikus, nemzetközi csapatban dolgozz
  • Jártas vagy az O365 programokban és kifejezetten ügyes vagy az Excel használatában
  • Önálló vagy, a rád bízott feladatokat megbízhatóan és precízen elvégzed
  • Legalább alapfokú, kommunikációképes német nyelvtudással rendelkezel

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • A német mellett angolul is jól kommunikálsz
  • Dolgoztál már SAP rendszerben
  • Van tapasztalatod hasonló munkakörből, amit szívesen megosztanál velünk!

Ha csatlakozol hozzánk, akkor számodra is elérhetővé válik:

  • Versenyképes jövedelem, ami tükrözi a teljesítményedet és elkötelezettségedet.
  • Hosszú távú karrierlehetőségek, ahol fejlődhetsz és építheted szakmai hátteredet.
  • Kellemes és inspiráló munkakörnyezet, ahol támogatjuk a kreatív gondolkodást és az együttműködést.
  • Rugalmas munkaidő és lehetőség Home Office-ra, hogy a munka és a magánélet összeegyeztethető legyen.
  • Ingyenes transzferjárat Szegedről, hogy könnyedén eljuthass a munkahelyedre.
  • 13. havi fizetés, ami plusz juttatásként támogatja anyagi stabilitásodat.
  • Étkezési támogatás, hogy egészségesen és kényelmesen étkezhess a munkahelyeden.
  • Üdülési támogatás, hogy pihenéssel és feltöltődéssel tölthess el időt a munka mellett.
  • Ingyenes szakorvosi ellátások, hogy biztosítva legyen az egészséges életmód.
  • Sportolási lehetőségek, hogy aktívan tölthess szabadidődet és gondoskodhass az egészségedről.

Think outside the box with us and explore new paths to success.

Read Full Description
Confirmed 20 hours ago. Posted 19 days ago.