Field Executive- Žilina, Kysucké Nové Mesto, Čadca

Philip Morris International

Žilina, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Slovensko

Chceš byť súčasťou svetovej zmeny? Chceš byť pri budovaní sveta, v ktorom budú cigarety nahradené výrobkami bez dymu? Máš talent na riadenie, motivovanie ľudí a vieš ovplyvňovať ostatných? Motivuje ťa rôznorodá, dynamická práca, stretávanie sa s ľuďmi a rád/rada meníš pracovné prostredie? Potom hľadáme teba.

Náplň práce

  • Navštevovať personál v miestach predaja a informovať ich o aktuálnych zmenách;
  • Školením personálu zabezpečovať, aby kvalita služieb v mieste predaja spĺňala naše štandardy;
  • Identifikovať príležitosti na kontakt so spotrebiteľmi;
  • Plánovať, realizovať a vyhodnocovať obchodné aktivity na podporu predaja, zviditeľnenie značky a zvýšenie visibility a dostupnosti našich produktov;
  • Koordinovať a dohliadať na prácu a výsledky externých pracovníkov;
  • Udržiavať výborné vzťahy s našimi obchodnými partnermi;
  • Úzko spolupracovať s ostatnými oddeleniami pri dosahovaní vízie bezdymovej budúcnosti Slovenska.

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne 1 rok na pozícii obchodného zástupcu v FMCG (rýchloobrátkový tovar) alebo podobná skúsenosť;
  • Slovenčina na úrovni materinského jazyka (C1+) a angličtina na komunikatívnej úrovni (B1);
  • Dobré komunikačné schopnosti, zodpovedný prístup, samostatnosť;
  • Silná orientácia na zákazníka;
  • Vodičský preukaz B - aktívny vodič.

Čo ponúkame:

– garantovaný 13. a 14. plat

– služobné vozidlo aj na súkromné účely

– dni voľna navyše

– flexibilný pracovný čas

– doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)

– životné a úrazové poistenie

– MultiSport Card

– možnosť vzdelávania a kariérneho rastu

– práca pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu, certifikovaný Equal Salary a TopEmployer zamestnávateľ

Skutočná hrubá mesačná mzda závisí od skúseností (minimálne však 1.400€)

Read Full Description
Confirmed 6 hours ago. Posted 30+ days ago.