Project Manager (w branży chłodniczej)

Carrier Global

Country:

Poland

Location:

Konstruktorska 13, Warszawa 02-673, Poland

Stanowisko: Project Manager (w branży chłodniczej)

Lokalizacja: Warszawa

Zbuduj karierę opartą na zaufaniu

Dołączając do firmy Carrier stajesz się częścią zespołu światowego leadera w zakresie zdrowych, bezpiecznych, zrównoważonych i inteligentnych rozwiązań dla budynków i chłodniczych łańcuchów dostaw. Tworzymy rozwiązania, które mają znaczenie dla ludzi i całej planety – a nasi pracownicy są sercem tych działań. Jesteśmy firmą innowatorów, w której każdy problem traktujemy jako wyzwanie. Łączy nas The Carrier Way – nasza wizja, wartości i kultura.

Największymi atutami firmy Carrier są wiedza, kreatywność i pasja naszych pracowników.

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszego zespołu.

Zadania:

  • Udział w przygotowaniu ofert na etapie sprzedaży. Współpraca z KAM, Wsparcie techniczne.
  • Przygotowywanie ofert na prace dodatkowe w trakcie realizacji projektu wg zapytań Klientów
  • Pełna koordynacja i odpowiedzialność za budżet, jakość i terminowości wykonania prac będących przedmiotem danego projektu przy aktywnej współpracy z innymi osobami zaangażowanymi w realizację projektu.
  • Zarządzanie: Change Management, Claim Management, Risk Management, Time Management,
  • Współpraca z klientem, dostawcami i podwykonawcami.
  • Znajomość wymagań i celu projektu oraz zapewnienie aby cel ten został w pełni zrealizowany. Prace należy wykonać zgodnie z wytycznymi specyfikacji technicznej i innymi wymaganiami klienta.
  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac, udział w przeglądach projektów, podejmowanie odpowiednich akcji i działań niezbędnych dla niwelacji problemów lub dodatkowych kosztów.
  • Projektowanie instalacji chłodniczych na potrzeby projektów wykonawczych i powykonawczych – rysunki, specyfikacje i schematy.
  • Dbanie do dobrą komunikacje i przepływ informacji w projekcie, organizacja i prowadzenie spotkań z osobami zaangażowanymi w realizacje projektu.
  • Przygotowywanie w systemie Concorde zestawienia ilościowego materiałów instalacyjnych przewidzianych na realizację kontraktu, po weryfikacji przez supervisora Działu Realizacji Projektów.
  • Współpraca z Działem Logistyki / Zaopatrzenia w zakresie wyboru dostawcy produktów w przypadku konieczności zastosowania urządzeń producenta z poza grupy.
  • Planowanie organizacji budowy od strony projektowej we współpracy z Działem Logistyki i Działem Realizacji Projektów.
  • Prowadzenie nadzoru projektowego nad realizacją projektu, weryfikacja na bieżąco zmian zachodzących w projekcie oraz kontrola kosztów na każdym etapie projektu.
  • Nadzoruje zgodność realizacji ze standardami i wymaganiami Klienta oraz poprawność realizacji zgodnie z wymaganiami technicznymi i aktualnie obowiązującymi przepisami.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej wykonawczej i przygotowanie projektów powykonawczych wraz z dokumentacją techniczną powykonawczą wykonaną zgodnie z wymaganiami Klienta i obowiązującymi przepisami a także dokumentacji dla UDT i do Certyfikacji Instalacji.
  • Monitorowanie procesu uruchomienia instalacji chłodniczej zgodnie z harmonogramem realizacji.
  • Przekazanie Klientowi obiektu protokołem końcowym po zakończeniu realizacji oraz udział w przekazaniu instalacji do serwisu.
  • Prowadzi czynności formalno-prawnych związane z realizowanymi projektami i na bieżąco monitoruje zgodność z warunkami podpisanej umowy.
  • Przekazuje Klientowi informacje o nowych produktach i dostępnych technologiach, współpracuje z Klientem przy rozwiązywaniu tematów istotnych dla Klienta.
  • Współpracuje z Działem Serwisu również po zakończeniu inwestycji.

Wymagania:

  • Studia wyższe – specjalność chłodnictwo i klimatyzacja lub zbliżone;
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe związane z przygotowaniem projektów i współpracą z Klientem;
  • Swobodne posługiwanie się programami pakietu MS Office,
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Wymagane umiejętności i kompetencje:

  • Silne zorientowanie na Klienta – propagowanie nowych rozwiązań technicznych;
  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne – Klient; Umiejętność pracy pod presją;
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji;
  • Dyspozycyjność, kreatywność, inicjatywa;

Benefity:

  • Zobowiązujemy się do oferowania konkurencyjnych programów świadczeń i benefitów dla wszystkich naszych pracowników.
  • Stabilne zatrudnienie
  • Współpracę ze specjalistami z branży
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Benefit Systems
  • Samochód służbowy
  • Duże możliwości rozwoju w organizacji
  • Udział w szkoleniach branżowych

Nasze zobowiązania wobec Ciebie

Naszymi największymi atutami są wiedza, kreatywność i pasja naszych pracowników. Staramy się zapewnić miejsce pracy, które przyciąga, rozwija i zatrzymuje najlepsze talenty, promuje zaangażowanie pracowników, sprzyja pracy zespołowej i ostatecznie napędza innowacje z korzyścią dla naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby stworzyć środowisko, w którym każdy czuje się u siebie, a różnorodność i integracja są motorem wzrostu i innowacji. Opracowujemy i wdrażamy najlepsze w swojej klasie programy i praktyki, zapewniając bogate możliwości rozwoju, słuchając opinii pracowników i zawsze stawiając sobie wyzwania, aby działać jeszcze lepiej.

To jest właśnie The Carrier Way!

Carrier is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Job Applicant's Privacy Notice:

Click on this link to read the Job Applicant's Privacy Notice

Read Full Description
Confirmed 17 hours ago. Posted 30+ days ago.