Wewnętrzny Doradca Klienta Biznesowego (m/f/d) - Gdańsk

Lyreco

At Lyreco we all share a common goal to strive for passion, excellence, respect and agility. We are proud to be the European leader and the third largest distributor of workplace products and services in the world

We are committed to the development of our employees and we aim to achieve that by creating a culture that inspires and empowers.

Are you seeking a new challenge? This offer might be for you!

Wewnętrzny Doradca Klienta Biznesowego (m/f/d)

Miejsce pracy - Gdańsk

Praca w modelu hybrydowym

Twój zakres obowiązków:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Firmami.
  • Twoim zadaniem będzie utrzymanie, pozysk i rozwój Klienta.
  • Plany sprzedażowe realizowane na przypisanych do Ciebie Klientach.
  • Częściej to Ty wykonujesz telefon do Klienta, ale czasem to Klient odzywa się do Ciebie z prośba ofertę.

Nasze wymagania:

  • Szukamy osoby, która lubi kontakt telefoniczny z klientem!
  • Nie pracujemy na skryptach a więc swoboda wypowiedzi, relacyjność i zadaniowość to cechy, które bardzo cenimy.
  • Jeśli masz już doświadczenie w sprzedaży B2B to doskonale!
  • Zaangażowanie, motywacja, nastawienie na cel… to się bardzo liczy… jak to w sprzedaży.
  • Mile widziana znajomość Excela - innych systemów Cię nauczymy.

To oferujemy:

  • Umowa o pracę!
  • Zgrany i wspierający zespół (zastępowalność podczas urlopów, podejście: nie wiesz? Pytaj!).
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie (5000 brutto) + jasny system premiowy zaczynający się od kwoty 3100 brutto za realizację celów (bez górnej granicy!).
  • Praca: pon- pt 8.00-16.00, hybryda (tydzień z domu/tydzień z biura).
  • Nie przewidujemy nadgodzin a więc możesz liczyć na work life balanace!
  • Przyjazna atmosfera pracy oparta na szacunku.
  • Liczne benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie, kafeteria).
  • Szkolenie wprowadzające, które pomoże Ci się odnaleźć w organizacji.
  • Szkolenia sprzedażowe podnoszące kompetencje.
  • Atrakcyjna lokalizacja. Nowoczesne biuro!
Read Full Description
Confirmed 11 minutes ago. Posted 30+ days ago.