Specjalista ds. Zarządzania Zmianami - obszar zakupów

ZF Group

Req ID 66570 Bielsko-Biała TCB, Poland

Twoje zadania na stanowisku:

  • Przygotowanie, prezentacja i koordynacja zmian, oraz nadzór nad postępem zatwierdzanie przez CCB (Rada Kontroli Zmian)
  • Regularne raportowanie o statusie bieżących zmian
  • Monitorowanie potencjalnych zmian w ujęciu globalnym
  • Wspieranie innych działów w zakresie informacji i dokumentacji dotyczących bieżących zmian
  • Wsparcie w zarządzaniu dostawcami i analizie MvB
  • Zarządzanie zmianami po SOP (VAVE, zmiany inżynieryjne, poprawa jakości itp.) i wdrażanie do produkcji, a także wdrażanie nowych programów.
  • Inne działania związane z zarządzaniem zmianami

Nasze oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie. Preferowane w obszarze zarządzania materiałowego, lub logistycznym
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1)
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zakupów, zarządzania projektami, lub łańcucha dostaw
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i analityczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej
  • Pakiet benefitów (m.in. finanse, oraz zdrowie, w tym prywatna opieka medyczna)
  • Okazję do wymiany doświadczeń ze specjalistami z całego świata

Be part of our ZF team as Specjalista ds. Zarządzania Zmianami - obszar zakupów and apply now!

Contact

Miron Pamuła

Read Full Description
Confirmed 2 hours ago. Posted 30+ days ago.