Quality Documentation Engineer

Emerson Electric

Benefits
Skills

POZICIÓ ÖSSZEFOGLALÁSA: A dugattyús (piston) és elektromos hajtóművek/aktuátorok minőségügyi termék-dokumentációjának előkészítése, biztosítása annak, hogy a dokumentumok kiadása és/vagy revíziója időben történjen meg és megfeleljen az ügyfél/vevő előírásainak és követelményeinek. Az új csapattag biztosítja hogy a dugattyús és elektromos aktuátorok minőségügyi dokumentációs folyamata megfelelően követve legyen, és megfeleljen a minőségi követelményeknek és specifikációknak. Emellett felelős a vállalt célok és határidők teljesítéséért.

POZICÍÓ RÉSZLETES FELADATAI:

  • Elkészíti az aktuátor minőségellenőrzési teszterveit és kezeli és követi a megfelelő dokumentumok életciklusát.
  • Elkészíti az aktuátor tesztelési eljárásait és kezeli és követi a megfelelő dokumentumok életciklusát.
  • Elkészíti a végleges minőségi dokumentációs csomagot, és kezeli és követi a megfelelő dokumentumok életciklusát.
  • Felelős az ügyfél által előírt határidők betartásáért.
  • Felelős a célok és cél számok eléréséért.
  • Szükség esetén eszkalál a vezetőségnek hogy a vállalt célok és határidők betarthatóak legyenek.
  • Biztosítja az ügyfél-elégedettséget a minőségi termék dokumentációval kapcsolatban.
  • Felelős a dokumentációs eljárások szövegezéséért, és egyéb feladatokért és tevékenységekért az aktuális vezetői kéréseknek megfelelően.
  • Felelős a folyamatos fejlesztési irányelvek és a minőség vállalati kultúrába való beépüléséért és előmozdításáért az egész szervezetben.

KÉPESÍTÉS ÉS TAPASZTALAT:

Minimális elvárások:

  • Műszaki háttér (szakirányú technkusi, főiskolai / egyetemi végzettség).
  • Jó felhasználói ismerete az MS-Office -nak, különösen az Excel és a Word terén.
  • B2-es angol nyelvtudás.
  • A minőségbiztosítás és minőségirányítás módszertan ismerete.

Előnyt biztosító kézségek és tapasztalatok:

  • Mérnöki diploma vagy azonos jellegű műszaki háttér.
  • 2 év releváns tapasztalat minőségügy területén egy mechanikai gyártóvállalatnál.
  • Az EN 10204 vagy egyéb hasonló szabványoknak megfelelő minőségügyi dokumentációk ismerete.
  • ATEx és PED irányelvek ismerete.
  • SAP vagy egyéb ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat.
  • Szakmai tapasztalat az olaj- és gáziparban.
  • Sematikus vázlatterv és kapcsolási rajz olvasási készségek.
  • Mechanikai rajz értelmezése.

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Családias, nívós, befogadó munkakörnyezet

Mozgáskorlátozottak számára akadálymentesített munkahely

Támogató, barátságos légkör

Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek

Munkába járás támogatása

Ingyenes sportolási lehetőségek

Heti 2 nap Home office lehetősége

Read Full Description
Confirmed 22 hours ago. Posted 30+ days ago.