Junior Marketing Specialist | Mars Young Professionals Program | Mars Wrigley & Royal Canin

MARS

Education
Benefits

Job Description:

Lokalizacja: Warszawa (praca hybrydowa)

Wynagrodzenie: 7000zł brutto/miesięcznie

Czas trwania programu: 12 miesięcy

Program Mars Young Professionals to więcej niż staż. Program powstał z myślą o tych, którzy znajdują się na początku swojej kariery zawodowej i od samego jej startu chcą zdobywać kluczowe kompetencje i niezbędne umiejętności, a przy tym nie boją się wyzwań. W ramach programu, na 12 miesięcy wcielisz się w rolę specjalisty w dziale Marketingu i zostaniesz liderem/ liderką prawdziwego projektu biznesowego. To pierwszy krok, aby wejść do świata Mars i zostać z nami na dłużej.

O dziale:

Dział Marketingu Mars Wrigley opracowuje strategię marek budującą ich penetrację, wartość sprzedaży i udziały rynkowe. W Mars Wrigley pracujemy z najbardziej znanymi markami na rynku, które są liderami swoich kategorii – Orbit, Snickers, M&M’s, Skittles i wiele innych. Naszym zadaniem jest trafnie identyfikować i rozumieć potrzeby konsumentów. Dzięki podjętym inicjatywom w obszarze wsparcia mediowego czy rozwoju portfolio docieramy do konsumentów, zachęcając ich do zakupu produktów i zgodnie z naszą misją „inspirując chwile codziennego szczęścia”.

W dziale Marketingu Royal Canin nie jest inaczej! Dział Brand & Pet Owner Marketing jest odpowiedzialny za generowanie popytu i realizowanie celów krótko- i długo-terminowych. Dbamy o to, aby budować wartościową markę i zarządzamy portfolio produktów. Jesteśmy strażnikami najlepszej w swojej klasie komunikacji z opiekunami zwierząt domowych, wykorzystując nasz ekosystem, w którym media cyfrowe odgrywają ważną rolę.

W dziale Marketingu oferujemy w tym roku trzy stanowiska na programie Mars Young Professionals- jedno w segmencie Royal Canin i 2 w segmencie Mars Wrigley!

Twój zakres obowiązków:

Junior Marketing Specialist (Royal Canin)- będąc częścią zespołu Brand & Pet Owner Marketing, będziesz mieć okazję nauczyć się budowania procesów kampanii medialnych oraz analizowania ich skuteczności, tworzenia stron internetowych oraz współpracy z agencjami. To stanowisko pozwoli Ci wkroczyć do świata Marketingu wszystkim dobrze znanych produktów Royal Canin, przynosząc nowe doświadczenia, gdzie będziesz pracować z naszymi profesjonalistami, będąc odpowiedzialnym za własne projekty i stale się ucząc. W strukturze Royal Canin zobaczysz zróżnicowane podejście naszych 6 rynków.

Junior Marketing Specialist (Mars Wrigley, czekolada)- Ten program poleca się twojej uwadze, jeśli chcesz wskoczyć w buty Brand Managera i zmierzyć się z zaletami i wyzwaniami holistycznego budowania i wspierania globalnych marek takich jak Bounty, Milky Way czy Mars. Będziesz miał/a okazję poznać fundamenty strategii zarządzania marką od budowania dystrybucji po planowanie wsparcia mediowego. Współpraca zarówno z wieloma działami wewnątrz organizacji jak i z agencjami dostarczy wielu okazji do testowania kompetencji komunikacyjnych i negocjacyjnych.

Junior Marketing Specialist (Mars Wrigley, gumy do żucia)-w ramach programu będziesz miał/a okazję na codzień współtworzyć strategie dla kultowych marek gumowych jak Orbit, Airvawes czy Hubba Bubba. Czekają Cię godziny spędzone w analizach, ale i kreatywne „strumienie świadomości” z współpracującymi agencjami. Będziesz współpracował/a z wieloma działami tworząc wspólne aktywacje dla kluczowych klientów – takie, które będą trafiać przede wszystkim do młodej generacji odbiorców (czyli pewnie i do Ciebie). Do tego będziesz zaangażowany/a w projekty marketingowe aktywujące nasze marki w świecie e-sportu i game’ingu. Będziesz odpowiedzialny/a za adaptacje regionalnych materiałów na lokalne środowisko, za stworzenie rozwiązań promujących aktywacje w punkcie sprzedaży, a także za rekomendacje dotyczące komunikacji kampanii w mediach. Najfajniejsza część, to że będziesz mógł/a zobaczyć efekt swojej pracy w różnych punktach styku z produktem.

Czego się nauczysz?

  • analizowania kampanii marketingowych i identyfikacji wąskich gardeł;
  • przekształcania wniosków w działania;
  • monitorowanie wyników działań w mediach cyfrowych.

To oferujemy:

  • umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia po programie;
  • elastyczny czas pracy oraz możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą z biura;
  • system premiowy uzależniony od wyników biznesowych;
  • pełen pakiet benefitów: najlepszą opiekę medyczną, dofinansowanie karty sportowej i wydarzeń kulturalnych, ubezpieczenie na życie, pakiet oszczędnościowy, bonus świąteczny;
  • bonus relokacyjny, jeśli dołączenie na program będzie wymagało od Ciebie relokacji (powyżej 100km);
  • możliwość zabierania do biura psa.

Nasze wymagania:

Poszukujemy ambitnych, nastawionych na działanie i współpracę osób, które są otwarte na naukę i nowe wyzwania, oraz:

  • bardzo dobrze znają język angielski;
  • posiadają doświadczenie zawodowe maksymalnie do 5 lat (doświadczenie w trakcie studiów jak najbardziej się w to wlicza!).

Nie masz doświadczenia, ale szybko się uczysz, masz duże ambicje i pasję do pracy w tym obszarze? Nie ma problemu, nauczymy Cię wszystkiego, co wiemy.

Twoja przyszłość zaczyna się dziś. Aplikuj już teraz!

#LI-KC1

Mars is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability status, protected veteran status, or any other characteristic protected by law. If you need assistance or an accommodation during the application process because of a disability, it is available upon request. The company is pleased to provide such assistance, and no applicant will be penalized as a result of such a request.

Read Full Description
Confirmed 7 hours ago. Posted 30+ days ago.