Manažer kvality pro CZ GA, lokalita Trutnov

Hitachi America

Description

Hledáme managera kvality jako náhradu za naši kolegyni, která se chystá do důchodu. Ráda by ještě před odchodem svého nástupce zaškolila a vše řádně předala.

Senior manager kvality (m/ž)

Náplň práce:

  • Stanovení a optimalizace procesů integrovaného systému řízení v rámci jednotek PGGA.
  • Tvorba a spolupráce při vytváření interních směrnic a postupů kvality, BOZP, ŽP a bezpečnosti informací a zajištění jejich dodržování.
  • Zajištění adekvátnosti, aktuálnosti a řízení dokumentace integrovaného systému řízení.
  • Analýza kvality práce a odhalování nedostatků, návrh na jejich odstranění.
  • Koordinace řešení neshod, včetně případných nápravných a preventivních opatření.
  • Nepřímé vedení a koordinace zaměstnanců, rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění, motivování a rozvoj zaměstnanců v oblasti integrovaných systémů.
  • Řešení stížností zákazníků, jejich komunikace a zajištění navazujících opatření.
  • Provádění pravidelných auditů dle požadavků zavedených systémů.
  • Tvorba podkladů, zpráv a reportů pro vedení společnosti.
  • Zajišťování naplňování a dodržování platných legislativních a jiných požadavků v rámci integrovaného systému řízení.
  • Reprezentace PGGA z pozice „Představitel vedení“ pro integrovaný systém řízení.
  • Reprezentace společnosti na jednáních s obchodními partnery a dalšími subjekty.
  • Komunikaci s externími certifikačními orgány.

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Min. 5 let zkušeností ve výrobní společnosti v oddělení kvality příp. praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • Velmi dobrá znalost normy kvality ISO 9001
  • Pokročilá znalost anglického jazyka nutností
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, týmový duch, asertivita, příjemné vystupování

CO VÁM V HITACHI ENERGY NABÍZÍME:

  • Jistotu úspěšné globální firmy v oblasti energetiky, která má budoucnost
  • 5 týdnů dovolené
  • 7,5 hodin pružné pracovní doby
  • Dotované stravování v závodní jídelně/stravenky
  • Cafeteria systém (možnost využít nasbírané body v oblasti vzdělání, sportu nebo jiných volnočasových aktivit) ve výši 6 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní připojištění 2–3 % ze mzdy
  • Mobilní SIM karty se zvýhodněným paušálem
  • Odměny za odpracované roky, při odchodu do důchodu a další benefity
Read Full Description
Confirmed 15 hours ago. Posted 30+ days ago.