Specjalista ds. Obsługi Klienta The North Face z j. niemieckim

The North Face

VF Polska Distribution - jesteśmy częścią międzynarodowej Spółki VF Corporation – lidera w sprzedaży markowej odzieży lifestylowej, obuwia, plecaków oraz toreb podróżnych takich jak: The North Face, Vans, Eastpak, Jansport, Napapijri.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta marki The North Face z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Łódź, ul. Rojna

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta The North Face z językiem niemieckim, która będzie odpowiedzialna za współprace w zakresie kontaktów reklamacyjnych oraz gwarancyjnych z klientami. Osoba ta będzie miała za zadanie koordynowanie kontaktów mailowych oraz telefonicznych, a także współpracę

z zespołem naprawczym produktów. Szukamy osoby skrupulatnej i otwartej na kontakty

z klientami, chętnej do nauki nowych systemów i poznania naszego sposobu pracy.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Koordynowanie procesu reklamacji produktów marki The North Face między Centrum Napraw w Łodzi a klientami indywidualnymi i sklepami
  • Udzielanie informacji klientom
  • Przygotowywanie i wypełnianie niezbędnych dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami i wytycznymi
  • Przygotowywanie zestawień i raportów dla centrali
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą klienta
  • Pozytywna energia i elastyczna osobowość otwarta na nowe wyzwania
  • Dbałość o wysokie standardy obsługi klienta
  • Silna orientacja na wyniki i rozwój
  • Samodyscyplina, umiejętność pracy pod presją czasu oraz świetna organizacja pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej korporacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie stałe oraz premia)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bardzo atrakcyjny dostęp do produktów naszych marek
  • Dodatkowy pakiet socjalny (w tym karta karta MultiSport, dofinansowanie do urlopu)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie w oparciu o wysokie standardy pracy
  • Bardzo miłą atmosferę, pracę z ciekawym brandem.

R-20240304-0046

Read Full Description
Confirmed 18 hours ago. Posted 30+ days ago.