Position Title:Przedstawiciel handlowy

Position Type: Regular - Full-Time

Requisition ID: 28082

McCain jest firmą rodzinną o zasięgu globalnym z siedzibą w Kanadzie. Jesteśmy wiodącym światowym producentem mrożonych specjałów z ziemniaków. Globalnie zatrudniamy ok. 22 000 pracowników i mamy 49zakładów produkcyjnych na 6 kontynentach. W Polsce fabryka z siedzibą w Chociwelu koło Strzelina (35 km od Wrocławia, woj. dolnośląskie) rozpoczęła produkcję w 1999 r.

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy

Twoim obszarem sprzedaży będzie: województwo podlaskie, województwo lubelskie, województwo podkarpackie oraz część wschodnia województwa mazowieckiego.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i bieżącą obsługę klientów sektora gastronomicznego oraz pozyskiwanie i bieżącą współpraca z dystrybutorami produktów McCain
  • realizacja celów sprzedażowych
  • budowanie długotrwałych relacji z dystrybutorami produktów gastronomicznych
  • przygotowanie bieżących raportów i analiz dotyczących sytuacji na rynku gastronomicznym oraz o własnych wynikach przełożonemu
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych ze współpracującą dystrybucją, w uzgodnieniu z przełożonym
  • przygotowywanie oraz przeprowadzanie akcji promocyjnych w regionie
  • dbanie o wizerunek McCain

Nasze wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia pracy na analogicznym stanowisku
  • Umiejętność sprzedaży i negocjacji
  • Myślenia strategicznego, umiejętność aktywnego słuchania
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zdolność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Nastawienia na realizację celu
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dyspozycyjności do częstych podróży służbowych
  • Dobrej znajomość pakietów MS Office
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat
  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków
  • prywatna opieka medyczne
  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • program emerytalny
  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz dobre wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia
  • wsparcie przełożonego i zespołu w adaptacji zawodowej
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży i poszukujesz nowych wyzwań, to ta oferta jest dla Ciebie!

Dołącz do nas i bądź częścią rodziny McCain!

#LI-KW1

McCain Foods is an equal opportunity employer. We see value in ensuring we have a diverse, antiracist, inclusive, merit-based, and equitable workplace. As a global family-owned company we are proud to reflect the diverse communities around the world in which we live and work. We recognize that diversity drives our creativity, resilience, and success and makes our business stronger.

McCain is an accessible employer. If you require an accommodation throughout the recruitment process (including alternate formats of materials or accessible meeting rooms), please let us know and we will work with you to meet your needs.

Your privacy is important to us. By submitting personal data or information to us, you agree this will be handled in accordance with the Global Privacy Policy

Job Family: Sales

Location(s): PL - Poland : Masovia : Warsaw

Company: McCain Poland Sp. zo.o.

Read Full Description
Confirmed 14 hours ago. Posted 30+ days ago.