Global AME Senior Process Engineer

Harman

A Career at HARMAN

As a technology leader that is rapidly on the move, HARMAN is filled with people who are focused on making life better. Innovation, inclusivity and teamwork are a part of our DNA. When you add that to the challenges we take on and solve together, you’ll discover that at HARMAN you can grow, make a difference and be proud of the work you do every day.

  • Feladatok:
  • Új gyártási és ellenőrzési technikák, technológiák felkutatása, értékelése, bevezetése (display gyártás és/vagy head-up display gyártás és/vagy kamera gyártás)
  • Új termék indusztrializációjához szükséges eszközök és folyamatok definiálása, megtervezése, fejlesztésében való aktív részvétel
  • Új automatizált folyamatok tervezése, kivitelezésének támogatása, átadása az operatív csapat számára
  • Új terméktípusok bevezetése
  • Új beszállítók felkutatása és értékelése
  • Industry 4.0 projektek támogatása
  • Indusztralizációs projektek műszaki támogatása “World wide”
  • Részt vesz a szakterületének standardjainak kialakításában
  • Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök, járműmérnök)
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves releváns tapasztalat az említett technológiák területén
  • Automatizálási területen szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • Előny:
  • Autóiparban és/vagy elektronikai területen szerzett tapasztalat
  • Célgépgyártásban szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk:
  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetőséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karrier és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

HARMAN is proud to be an Equal Opportunity / Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, religion, color, national origin, gender (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics.

Read Full Description
Confirmed 16 hours ago. Posted 30+ days ago.