Specjalista ds. wsparcia klienta z językiem niemieckim

Concentrix

Job Title:

Job Description

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie pomocy klientom, wspieranie ich w pytaniach związanych z branżą automotive (samochody elektryczne) za pośrednictwem: połączeń przychodzących

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1+, B2 (szkolenie wprowadzające odbywa się w jęz.angielskim)
  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office
  • Otwartość w relacjach z klientami, również w aspekcie aktywnej sprzedaży
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista i orientacja na klienta
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy - razem możemy osiągnąć więcej!
  • Dyspozycyjność do pracy z biura (Lublin, dzielnica Czechów)

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - 1 rok

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełen etat już od pierwszego dnia współpracy
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Dogodny dla Ciebie grafik godzin pracy – pracujemy w systemie zmianowym
  • Bogaty pakiet socjalny (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Szkolenie w pełni przygotowujące Cię do wykonywania pracy
  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie

Location:

Poland, Lublin

Language Requirements:

English (Required), German (Required)

Time Type:

If you are a California resident, by submitting your information, you acknowledge that you have read and have access to the Job Applicant Privacy Notice for California Residents

Read Full Description
Confirmed 11 minutes ago. Posted 30+ days ago.