Folyamatmérnök - Dynamic Components

thyssenkrupp Supply Chain Services

Feladataid

  • Gépspecifikációk és mérési definíciók meghatározása és létrehozása új és meglévő folyamatoknál
  • Műszaki dokumentációk és szabványok karbantartása
  • Termékfejlesztő csoportok kialakítása, teljes körű támogatása a lehetséges meghibásodási mód és hatások elemzése érdekében (PFMEA)
  • Folyamatábrák/ funkcionális leírások, eljárások készítése
  • Fejlesztések végrehajtása mechanikus, szoftveres és elektromos alkalmazásokon az OEE alapján
  • OEE fejlesztések és karbantartási tevékenységek ütemezése a karbantartással együttműködve
  • Projekt és műszaki dokumentáció létrehozása, felülvizsgálása (BOM, összeszerelési rajzok, munkautasítások, hibaelhárítási útmutatók, karbantartási terv, valamint gép/kezelő utasítások)
  • Új gépek, állomások és szerszámok tervezése
  • Géptelepítések támogatása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év folyamatmérnöki tapasztalat preferáltan autóipari területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, a német előny
  • Folyamat és szerszámtervezési ismeretek
  • Autóipari rendszerek, szabványok ismerete
  • Önállóság, határozottság
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Csapatmunkára termettség
  • Jó kommunikációs- és kezdeményezőkészség

Your benefits

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

We value diversity

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. Ha részese szeretnél lenni ennek a sikernek, jelentkezz Hozzánk!

Vállalat

Read Full Description
Confirmed 17 hours ago. Posted 30+ days ago.