Specjalista ds. technicznego wsparcia klienta

Concentrix

Job Title:

Job Description

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących, maili oraz czatów
  • Obsługa klientów polskojęzycznych
  • Kontrola poprawności rozwiązania występujących usterek technicznych
  • Udzielanie wsparcia klientom w zakresie problemów technicznych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń
  • Telefoniczne rozpoznawanie potrzeb klientów
  • Współpraca z innymi poziomami wsparcia technicznego
  • i inżynierami serwisu
  • Zaangażowanie w wysoką jakość obsługi

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym (min. C1)
  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy – wtedy wiele uda nam się wypracować wspólnie! ????

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełny etat już od pierwszego dnia współpracy
  • Dogodny dla Ciebie grafik godzin pracy - pracujemy w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty (w godzinach 08:00-20:00 od poniedziałku do piątku, 09:00-17:00 w soboty)
  • Bogaty pakiet benefitów (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie

Location:

Poland, Lublin

Language Requirements:

Polish (Required)

Time Type:

Full time2024-12-31

If you are a California resident, by submitting your information, you acknowledge that you have read and have access to the Job Applicant Privacy Notice for California Residents

Read Full Description
Confirmed 23 hours ago. Posted 30+ days ago.