Specjalista ds. technicznego wsparcia klienta

Concentrix

Job Title:

Job Description

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących, maili oraz czatów
  • Obsługa klientów polskojęzycznych
  • Kontrola poprawności rozwiązania występujących usterek technicznych
  • Udzielanie wsparcia klientom w zakresie problemów technicznych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń
  • Telefoniczne rozpoznawanie potrzeb klientów
  • Współpraca z innymi poziomami wsparcia technicznego
  • i inżynierami serwisu
  • Zaangażowanie w wysoką jakość obsługi

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym (min. C1)
  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy – wtedy wiele uda nam się wypracować wspólnie! ????

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełny etat już od pierwszego dnia współpracy
  • Dogodny dla Ciebie grafik godzin pracy - pracujemy w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty (w godzinach 08:00-20:00 od poniedziałku do piątku, 09:00-17:00 w soboty)
  • Bogaty pakiet benefitów (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie

Location:

Poland, Lublin

Language Requirements:

Polish (Required)

Time Type:

Full time2024-12-31

If you are a California resident, by submitting your information, you acknowledge that you have read and have access to the Job Applicant Privacy Notice for California Residents

Read Full Description
Confirmed 6 hours ago. Posted 30+ days ago.