Specjalista ds. komunikacji z klientem i wsparcia sprzedaży

Concentrix

Job Title:

Job Description

Twój zakres obowiązków

Obsługa połączeń wychodzących (audio oraz video)

Nawiązywanie i aktywne utrzymywanie relacji z klientami

Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klientów

Wprowadzanie danych do systemu

Nasze wymagania

Biegła znajomość języka polskiego (min. C1) w mowie i w piśmie

Orientacja na klienta

Szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

Doświadczenie w obsłudze klienta (min. 6 miesięcy)

Umiejętność aktywnego słuchania w kontakcie z klientem

Skrupulatność podczas wprowadzania danych do systemu

Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem pracy

Oferujemy

Umowę o pracę na pełny etat

Wynagrodzenie podstawowe + bonus

Praca od poniedziałku do piątku (9:00 – 20:00) w systemie zmianowym oraz w niektóre soboty (11:00 – 17:00)

Kompleksowe szkolenie

Pracę w komfortowym biurze w centrum Lublina

Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)

Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych)

Location:

Poland, Lublin

Language Requirements:

Polish (Required)

Time Type:

Full time

If you are a California resident, by submitting your information, you acknowledge that you have read and have access to the Job Applicant Privacy Notice for California Residents

Read Full Description
Confirmed 5 hours ago. Posted 30+ days ago.