InfoSec Products Development Manager (ISO/IEC 27001)

SGS

Qualifications
Benefits

Opis firmy

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i rzetelności. W sieci 2650 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy 98 000 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

W związku z rozwojem usług InfoSec w SGS Polska oraz stworzeniem europejskiego HUB InfoSec w Polsce poszukujemy kandydatów do objęcia stanowiska:

InfoSec Products Development Manager

Grupa produktów InfoSec:

  • certyfikacja systemów zarządzania np. ISO/IEC 27001, ISO 22301
  • certyfikacja usług IT np. ISO/IEC 20000-1, ISO 22237-1, ISO/IEC 27017
  • audity norm branżowych np. TISAX, ISO/SAE 21434, WLA-SCS, ISO 18295
  • audity cyberbezpieczeństwa np. KSC, NIS2, DORA
  • audity danych osobowych np. Europrivacy, ISO/IEC 27701
  • certyfikacja produktów np. Common Criteria

Opis stanowiska

  • opracowywanie mapy drogowej dla grupy produktowej InfoSec i zarządzanie nią, w tym identyfikowanie nowych możliwości produktowych i określanie ich wykonalności
  • zarządzanie procesem rozwoju produktu, w tym zbieranie wymagań, projektowanie produktu, testowanie i wprowadzanie na rynek
  • przeprowadzanie badań rynku i analizowanie potrzeb klientów w celu identyfikacji nowych możliwości produktowych
  • współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi, w tym z auditorami, działami sprzedaży, działami marketingu i wsparcia, w celu zapewnienia pomyślnego rozwoju i wprowadzenia produktu na rynek
  • współpraca z zespołami globalnymi oraz lokalnymi przy stworzeniu europejskiego HUB InfoSec w Polsce
  • bycie na bieżąco z trendami branżowymi i rozwojem w dziedzinie bezpieczeństwa informacji w celu zapewnienia, że produkty są konkurencyjne i odpowiadają potrzebom rynku oraz szerzenie tej wiedzy w zespole
  • komunikowanie się z klientami i partnerami w celu zebrania opinii na temat istniejących produktów i zebrania wymagań dotyczących nowych produktów
  • zarządzanie budżetem grupy produktowej
  • współpraca z partnerami wewnętrznymi (oddziałami zagranicznymi SGS, Global Product Managerami, laboratoriami cyberbezpieczeństwa) i zewnętrznymi (konsultantami, organizacjami pozarządowymi) w celu rozwijania strategicznych partnerstw i umów oraz rozszerzania zasięgu produktu
  • prowadzenie wybranych usług (audity, oceny, szkolenia) oraz współudział w organizacji szkoleń, spotkań, konferencji

Kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe związane z bezpieczeństwem informacji
  • znajomość najnowszych technologii IT poparta doświadczeniem zawodowym
  • znajomość norm ISO/IEC 27001, ISO 22301 poparta doświadczeniem zawodowym
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rozwojem produktu oraz wprowadzaniem ich na rynek
  • silne umiejętności przywódcze, organizacyjne, komunikacyjne i zarządzania projektami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa komputera i narzędzi MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • zatwierdzenie na auditora trzeciej strony ISO/IEC 27001, ISO 22301 będzie dodatkowym atutem
  • znajomość rynku certyfikacji systemów zarządzania będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego / szwedzkiego / duńskiego / norweskiego

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwojową pracę w firmie będącej liderem na rynku światowym
  • pracę w środowisku międzynarodowym
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • różnorodne szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • konkurencyjną płacę zasadniczą
  • samochód służbowy oraz nowoczesne narzędzia pracy
  • model pracy: praca w terenie + praca zdalna (w związku z tym możliwość pracy dla osób zlokalizowanych w całym kraju)
  • szeroki pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna (Medicover), ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych
Read Full Description
Confirmed 9 hours ago. Posted 30+ days ago.