Kontroler / inspektor w branży OGC (Oil, Gas & Chemicals)

SGS

Opis firmy

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i rzetelności. W sieci 2650 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy 98 000 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Aktualnie poszukujemy osoby do zespołu w branży OGC (Oil, Gas & Chemicals).

Opis stanowiska

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami i firmami współpracującymi
  • prowadzenie dokumentacji w języku polskim i angielskim
  • rozliczanie ilościowe paliw płynnych na statkach i terminalach (zbiorniki)
  • pobieranie próbek do badań: ropopochodne, paliwa płynne, gazy oraz inne: węgiel, nawozy, rudy
  • inspekcje paliw na stacjach paliwowych
  • prowadzenie samochodu służbowego

Kwalifikacje

  • wykształcenie min. średnie, wskazane wyższe – mile widziane chemiczne
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość j. ang na poziomie min. B2 (język angielski jest używany w codziennej pracy)
  • dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych MS Office
  • umiejętność pracy w zespole, rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • umiejętność logicznego myślenia
  • gotowość do pracy w elastycznych godzinach wg wcześniejszych ustaleń

Mile widziane:

  • doświadczenie w paliwach płynnych / firmie inspekcyjnej

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna (Medicover), ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych
Read Full Description
Confirmed an hour ago. Posted 30+ days ago.