Operatorka/ Operator Maszyn

MARS

Job Description:

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie obsługa oraz nadzór nad pracą maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Zadania na tym stanowisku:

  • Produkcja naszych wyrobów zgodnie z przyjętymi standardami w oparciu o plan produkcyjny oraz obowiązujące procedury bezpieczeństwa i jakości
  • Obsługa oraz nadzór nad pracą maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrolowanie i rejestracja parametrów procesu produkcyjnego
  • Utrzymanie standardów czystości (czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego)
  • Usuwanie awarii i zapobieganie ich powstawaniu przez konserwację maszyn i urządzeń produkcyjnych we współpracy z Technikami Utrzymania Ruchu i zespołem produkcyjnym
  • Aktywny udział w procesie usprawnień
  • Organizacja pracy osób w danym rejonie (Współpracowników Działu Produkcji, agencji pracy tymczasowej) z możliwością zastępstw na ich stanowiskach pracy

Oczekujemy:

  • Posiadania zmysłu technicznego pozwalającego zrozumieć pracę maszyny opanować obsługę urządzeń, właściwie zareagować na awarię, rozwiązać problem techniczny
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Dokładności, sumienności i zaangażowania
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy zmianowej, 4-brygadowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę, bez okresu próbnego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premię biznesową, świąteczną oraz dodatki za pracę zmianową i w godzinach nocnych
  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w fabryce k/Sochaczewa
  • pakiet oszczędnościowy
  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • promocyjne ceny na nasze produkty w sklepiku w fabryce k/Sochaczewa
  • Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku

Mars is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability status, protected veteran status, or any other characteristic protected by law. If you need assistance or an accommodation during the application process because of a disability, it is available upon request. The company is pleased to provide such assistance, and no applicant will be penalized as a result of such a request.

Read Full Description
Confirmed 7 hours ago. Posted 30+ days ago.