Lider Utrzymania Ruchu

Lhoist

Industry
Workhours

Job Description Summary

Responsibilities, Skills & Experience

Profil Kandydata :

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne
  • Min. 5 letnie doświadczenie w obszarze  zarządzanie lub nadzoru

    w utrzymaniu ruchu (branża wapiennicza, cementowa lub gipsowa)

  • Kwalifikacje energetyczne dla grupy I , II & III urządzeń
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość obsługi Pakietu OFFICE: Excel, PowerPoint
  • Mile widziane kwalifikacje górnicze w zakładach odkrywkowych na stanowisko wyższego dozoru
  • Dyspozycyjność oraz otwartość na zmiany

       Oferujemy:

  • Indywidualne wsparcie w rozwoju
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

     Główne zadania:

  • Planowanie i realizacja bieżącego utrzymania ruchu, przeglądów oraz  remontów wyposażenia zakładu
  • Prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami gospodarki remontowej  maszyn i urządzeń technologicznych, sprzętu mobilnego ciężkiego i lekkiego oraz infrastruktury elektrycznej i energetycznej zakładu
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną urządzeń, dokumentacją procesu remontowego oraz częściami zamiennymi i materiałami remontowymi.
  • Nadzór nad wykonawstwem remontów systemem zleconym – dobór wykonawców, realizacja, dokumentowanie oraz rozliczanie zadań
  • Nadzór nad kosztami gospodarki remontowej
  • Udział w procesie inwestycyjnym – nadzór nad przygotowaniem , realizacją I rozliczaniem przydzielonych zadań inwestycyjnych

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZW Lhoist S.A. z siedzibą w Tarnowie Op. ul. Wapiennicza 7 , dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji.”

Read Full DescriptionHide Full Description
Confirmed 10 hours ago. Posted 30+ days ago.