Citi has flagged the Asystent Audytu job as unavailable. Let’s keep looking.

Zapraszamy Cię do zespołu Audytu EY gdzie poszerzysz swoje kwalifikacje oraz zapewnimy Ci biznesowe pole do popisu. Mamy ciekawe projekty i narzędzia, dzięki którym rozwiniesz swoją rynkową markę profesjonalisty świata finansów.

Zapraszamy do rozmowy!

Twoja przyszła rola:

Jako Manager w Dziale Audytu będziesz odpowiadać za zarządzanie projektami dla naszych klientów audytowych. Będziesz nadzorować i realizować projekty dla polskich i międzynarodowych klientów. Jako lider/ka zespołów projektowych będziesz dzielić się wiedzą, jak również będziesz odpowiadać za ich wsparcie i motywację. Dodatkowo będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w projektach doradczych dla klientów EY.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Będziesz pracować z największymi spółkami w Polsce, zarówno międzynarodowymi koncernami, jak i najciekawszymi polskimi przedsiębiorcami. Zapewnimy doświadczenia i możliwości rozwoju, które pozwolą Ci wykorzystać Twój potencjał. Będziesz częścią wielodyscyplinarnego zespołu, w którym w szczegółach poznasz jak w praktyce działają współczesne modele biznesowe, mając realny wpływ na usprawnienia w ich codziennej działalności biznesowej. Zdobędziesz umiejętności i uznane kwalifikacje w zakresie finansów, jednocześnie budując sieć unikalnych kontaktów biznesowych, które zaprocentują dla Ciebie w przyszłości.

Twoje główne zadania:

  • Prowadzenie projektów z zakresu badania sprawozdań finansowych przedsiębiorstw będących przedmiotem audytu
  • Zarządzanie kilkuosobowymi zespołami projektowymi w hybrydowym modelu pracy
  • Zrozumienie procesów biznesowych funkcjonujących w audytowanych przedsiębiorstwach
  • Codzienna współpraca z klientami oraz międzynarodową siecią biur EY
  • Wyciąganie wniosków z przeanalizowanych przez zespół projektowy obszarów działalności przedsiębiorstw
  • Wsparcie Partnera w kluczowych dyskusjach z zarządami audytowanych spółek
  • Odpowiedzialność za kontakt i budowanie długoterminowych relacji z klientem na poziomie zarządu (dyrektor finansowy, prezes) lub rady nadzorczej,
  • Realizacja zadań sprzedażowych w ramach ustalonego budżetu
  • Udział w seminariach i konferencjach branżowych,
  • Odpowiedzialność za zatrudnianie, szkolenie, motywowanie, ocenę i rozwój konsultantów i starszych konsultantów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum pięcioletnie doświadczenie w firmie audytorsko- doradczej,
  • wykształcenie wyższe (licencjat, magister),
  • znajomości polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • doświadczenia w efektywnym zarządzaniu projektami audytowymi na każdym z etapów realizacji,
  • umiejętności rozwijania relacji biznesowych – identyfikowania potrzeb i oferowania najlepszych rozwiązań klientom,
  • posiadanie kwalifikacji PIBR lub ACCA będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności pracy w zespole, łatwości porozumiewania i nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętności organizacji własnej pracy
  • motywacji i zorientowania na realizację postawionych celów

Oferujemy:

  • Rozpoczęte zdobywanie uznanych kwalifikacji w zakresie rachunkowości i finansów (Biegły Rewident, ACCA)

Kogo szukamy:

  • Jeśli masz swoje doświadczenie w obszarze finansów, posiadasz umiejętność szybkiej adaptacji i lubisz pracować w zespole projektowym; czekamy właśnie na Ciebie! Wykorzystasz i rozwiniesz swoje kompetencje na najciekawszych i najbardziej prestiżowych projektach — pracujemy długoterminowo dla rozpoznawalnych marek z praktycznie każdej branży.

Oferujemy:

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów (Biegły Rewident, ACCA)
  • Mniej biurokracji, więcej ciekawych wyzwań - w sprawach procesowych i administracyjnych wspiera Cię nasze Center of Excellence
  • Budowanie Twojej profesjonalnej marki - opanujesz sztukę efektywnej komunikacji i storytellingu, a także będziesz współpracować z rozpoznawalnymi ekspertami
  • Udemy for Business - dostęp do ponad 200 000 szkoleń online
  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult International Business School
  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY
  • Dodatkowe dni urlopu, w tym 8 godzin na realizację działań wolontariackich w czasie pracy
  • Unikalne, dedykowane programy innowacyjne dla pracowników – na realizację innowacyjnych pomysłów przeznaczamy 10 milionów zł rocznie
  • Dedykowany budżet na integrację i wyjazdy
  • Program benefitów EY Care&Wellness: masaże, bilety, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna wraz z dodatkowym, profilaktycznym przeglądem stanu zdrowia w pakiecie, korporacyjna karta kredytowa, służbowy iPhone z nieograniczonym Internetem – mamy zbyt wiele benefitów (dostępnych online i offline) by zmieściły się w tym ogłoszeniu
  • Program EY Wellbeing oferujący m.in. dostęp do platformy psychoedukacyjnej Wellbee, pakiet opieki zdrowotnej z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety, karty sportowe i wiele innych benefitów (dostępnych online i offline)

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Read Full Description
Confirmed 15 hours ago. Posted a month ago.