Support for Personal Administration Team (HR)

Lionbridge

Jeżeli szukasz pierwszego doświadczenia w pracy w HR i zależy Ci na rozwijaniu swoich umiejętności, dołącz do nas! Do naszego zespołu Administracji Personalnej, poszukujemy HR Supportu/Asystenta/tki do spraw Kadr. ????????

Zadania:

  • Prowadzenie spraw związanych z administracją kadrową w spółce;
  • Przygotowywanie dokumentów i informacji kadrowych (umowy zlecenia - przygotowywanie i obsługa obiegu dokumentacji)
  • Ewidencjonowanie umów zlecenia w pliku Excel oraz systemie Enova;
  • Archiwizacja, skanowanie dokumentów;
  • Doradztwo i wsparcie dla Managerów liniowych oraz pracowników w zakresie zagadnień personalnych;
  • Inne prace pomocnicze w zespole administracji personalnej.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office;
  • Dokładność i zaangażowanie w pełnione obowiązki;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista;
  • Chęć rozwoju w dziale kadr;
  • Zainteresowanie bądź studia i wyższe wykształcenie w zakresie HR będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie;
  • Współpracę z biura w dobrze skomunikowanym punkcie w Warszawie (w pobliżu przystanku WKD Raków), z dostępem do parkingu rowerowego i samochodowego;
  • Możliwość codziennego wykorzystania języka angielskiego;
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę, a zarazem dynamiczne środowisko, w którym nie sposób się nudzić;
  • Szansę na naukę od ekspertów w swojej dziedzinie;
  • Możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem jednej z największych na świecie firm z branży lokalizacji językowej i współpracy w międzynarodowym środowisku.

Uprzejmie informujemy, że Lionbridge zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Czekamy na Ciebie!????????

Read Full Description
Confirmed 22 hours ago. Posted 14 days ago.