Ustawiacz Maszyny

Sonoco

Sonoco TEQ jest firmą o globalnym znaczeniu, z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji innowacyjnych opakowań termoformowanych dla wiodących globalnych firm na świecie. Zakłady zlokalizowane w Wielkiej Brytanii, Europie i Stanach Zjednoczonych pozwalają na ciągłe dostawy innowacyjnych produktów dla wielu sektorów w różnych gałęziach przemysłu, w tym dla sektora medycznego.

Nasze produkty z tworzywa sztucznego oraz masy celulozowej trafiają do szerokiej gamy odbiorców, w tym na rynek konsumencki i farmaceutyczny.

W związku z rozwojem firmy, do naszej siedziby w Dąbrowie k. Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko: USTAWIACZ MASZYNY

ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI

  • Nastawianie i usprawnianie pracy maszyn
  • Płynna produkcja zaplanowanych prac
  • Zespołowe przezbrajanie maszyn
  • Optymalizacja zużycia surowca
  • Dbanie o wysoką jakość produkowanych towarów
  • Pomoc w przygotowywaniu narzędzi do produkcji

WYMOGI DOTYCZĄCE KWALIFIKACJI I DOŚWIADCZENIA

  • Doświadczenie w ustawianiu maszyn na produkcji
  • Dbanie o jakość i dobrą organizację pracy
  • Samodzielność i chęć nauki

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę
  • Dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Wysokie standardy pracy (jakość, bezpieczeństwo) w środowisku nastawionym na ciągłe ulepszanie produktów i procesów
  • Premie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet medyczny
  • Karta sportowo-rekreacyjna
  • Każdego dnia świeże owoce i warzywa

Jesteśmy pracodawcą równych szans i surowo zabraniamy i nie tolerujemy dyskryminacji pracowników, kandydatów lub innych osób objętych ubezpieczeniem ze względu na rasę, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe lub przodków, płeć, ciążę, orientację seksualną, stan cywilny, tożsamość lub ekspresję płciową, wiek, niepełnosprawność, informacje genetyczne, status weterana lub jakąkolwiek cechę prawnie chronioną.

Read Full Description
Confirmed 10 hours ago. Posted 11 days ago.