Administrator HR / HR Administrator

Publicis Groupe

Opis firmy

Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej Publicis. Jesteśmy wewnętrznym centrum biznesowym, które świadczy usługi agencjom reklamowym oraz domom mediowym z zakresu: księgowości, podatków, HR & payroll, prawnego oraz IT.

Opis stanowiska

  • Pełna obsługa procesów związanych z zawieraniem umów o pracę, w tym m. in: sporządzanie umów o pracę, aneksów do umów, informacji dla nowozatrudnionych pracowników, świadectw pracy, przygotowywanie wypowiedzeń umów o pracę i pozostałych dokumentów kadrowych
  • Samodzielne tworzenie i prowadzenie kompletnej dokumentacji pracowniczej
  • Koordynacja procesu zatrudniania: preonbardingu, onbordingu oraz offboardingu
  • Koordynowanie obiegu dokumentacji personalnej dotyczącej cyklu życia pracowników w organizacji
  • Archiwizacja dokumentacji personalnej (w formie elektronicznej i/lub papierowej)
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych do baz danych HR
  • Wsparcie kadry managerskiej w tematach administracyjnych i HR (pomoc przy tworzeniu różnych dokumentów itp.)
  • Tworzenie statystyk, raportów i prezentacji na potrzeby działu HR
  • Współpraca w działem kard i płac
  • Współpraca z działem wynagrodzeń i benefitów
  • Dbanie o uporządkowanie i zaopatrzenie biura w artykuły papiernicze
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów z zakresu HR

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, psychologia itp.)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale HR lub środowisku administracyjno-biurowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – poziom min. B2/C1
  • MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętności analityczne
  • Postawa proaktywna
  • Umiejętność samodzielnej pracy jak i pracy w zespole
  • Dokładność, dbałość o szczegóły, terminowość, obowiązkowość

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Umowa o pracę
  • Hybrydowy model pracy (2 dni pracujemy z biura, 3 dni możemy pracować z domu)
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (rozpoczynamy pracę między 7:00-10:00)
  • Nowoczesne biuro w centrum Lublina
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do wypoczunku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Międzynarodowa współpraca
  • Kultura dialogu i otwartości na inicjatywę
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Work life-balance
  • Brak dress code
Read Full Description
Confirmed 12 hours ago. Posted 15 days ago.