Lean Management Specialist

L'Oreal

K nám, do L’Oréalu, momentálně hledáme Procesního Lean Specialistu (m/ž). Staňte se součástí Transformation and Performance týmu a pomozte nám zlepšovat procesy v našem fullfillment centru (FC) v Jažlovicích.

Náplň práce

  • Návrh a realizace procesních změn za účelem zlepšení provozní efektivity a snížení provozních nákladů
  • Analýza současných procesních standardů a metrik, definování jejich slabých míst a navržení nápravných opatření
  • Vyhodnocování a zpětná kontrola zlepšovacích procesů
  • Mapování procesních a materiálových toků
  • Výběr a následná implementace vhodných nástrojů a technik Lean managementu v závislosti na aktuálních potřebách FC
  • Vedení a organizace workshopů zaměřených na implementaci Lean managementu
  • Implementace požadavků procesních změn na základě priorit FC
  • Intenzivní spolupráce s místními i korporátními teamy, tvorba analýz a doporučení vhodných změn v procesu, přístupu nebo komunikaci
  • Příprava projektové dokumentace
  • Školení nástrojů a technik Lean managementu

Váš profil

  • Projektové a procesní myšlení jsou Vám blízké
  • Orientujete se v Lean metodologii
  • Jste otevřený, komunikativní typ a baví vás práce s lidmi
  • Jste týmovým hráčem
  • Jste proaktivní a umíte dotahovat věci do konce
  • Máte zkušenosti s interní logistikou a projektovým řízením
  • Máte zkušenosti z výrobních či distribučních společností
  • Umíte to s daty (sběr, analýza)
  • V prostředí change managementu jste jako doma
  • Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Certifikace Lean Six Sigma – Green belt je pro nás výhodou

Nabízíme

  • Možnost vybudovat Lean strukturu od samého začátku
  • Zvyšování kvalifikace a pravidelná školení
  • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, profit sharing
  • HPP, smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu s občasnou možností home office
  • 25 dní dovolené, 3 sick days
  • Edenred Benefits, MultiSport kartu a stravenky
  • Zaměstnanecké slevy na všechny produkty L'Oréal
  • Příspěvek na penzijní pojištění, životní pojištění

Místo výkonu práce: fullfillment centrum L'Oréal v Jažlovicích u Říčan

Read Full Description
Confirmed 20 hours ago. Posted 10 days ago.