Service Engineer (HVAC)

Ingersoll Rand

Industry
Workhours

Description

Ingersoll Rand jest globalną firmą, której celem jest inspirowanie rozwoju i nowoczesności wśród Klientów poprzez świetnie wyszkolonych fachowców, wysokiej jakości produkty, systemy i usługi. Oferujemy szeroką gamę produktów wywodzących się z wiodących na rynku marek, wśród których są: Trane®, Ingersoll Rand®, Thermo King® i Club Car®.

Obecnie firma Trane poszukuje osób posiadających techniczną wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie serwisowania urządzeń HVAC.

Serwisant Agregatów Chłodniczych

Zadania:
  • Czynności związane z uruchomieniami, obsługą serwisową, diagnozowaniem i usuwaniem awarii urządzeń na powierzonych obiektach
  • Zapewnienie satysfakcji klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług serwisowych urządzeń i systemów na terenie firmy klienta
  • Wykonywanie zaplanowanych i niezaplanowanych konserwacji, kontroli, badań i zgłoszeń serwisowych, w tym wymiany lub modernizacji urządzeń lub systemów
  • Ścisła współpraca z liderem zespołu oraz z klientem w celu odpowiedniego zrozumienia wymagań dla wszystkich instalacji
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy według najwyższych standardów
  • Zarządzanie dokumentacją serwisową wykorzystywana w codziennej pracy, przygotowywanie niezbędnych raportów z przeprowadzanych prac

​​​Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. techniczne z zakresu chłodnictwa (dużym atutem będzie wykształcenie wyższe Inżynierskie w zakresie HVAC)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minumum 3 lata
  • Gotowość do ciągłego rozwoju oraz pogłębiania wiedzy na temat produktów, instalacji, eksploatacji, obsługi, konserwacji i naprawy systemów HVAC i komponentów Trane
  • Ukierunkowanie na potrzeby klienta
  • Dobra znajomość obsługi komputera min. Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do pracy w regionie Polski południowej

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie stałe oraz premie
  • Współpraca oparta za zasadzie umowy o pra ę
  • Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy technicznej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport
  • Pełne wyposażenie (BHP, narzędzia, samochód, laptop, telefon)

Primary Location

EMEA-Poland-Lesser Poland

Work Locations

Krakow Polska Sp z o o Oddzi Trane Polska Sp. z o.o. Oddzial Krakow al. 3-go Maja 7 KRAKOW 30063

Job

Service

Schedule

Full-time

Shift

Day Job

Employee Status

Regular

Job Type

Experienced

Job Posting

Aug 11, 2017, 11:21:54 AM

Read Full DescriptionHide Full Description
Confirmed 4 hours ago. Posted 30+ days ago.