Administrator/ Administratorka systemów IT (Santander Consumer Bank)

Santander Bank

Country: Poland

Administrator/ Administratorka systemów IT

Opis projektu:

Praca przy wielu różnych projektach, w zależności od aktualnie realizowanych projektów w Banku. Przygotowywanie środowisk pod nowe projekty, wdrażanie nowych rozwiązań, utrzymanie już istniejących rozwiązań, monitorowanie serwerów i środowisk, rozwiązywanie problemów.

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL, PostgreSQL, MySQL, Red Hat, Microsoft Windows Server,

Technologie mile widziane:

  • znajomość JIRA, Confluence;
  • doświadczenie z konteneryzacją (OpenShift);

Twój zakres obowiązków

  • Administracja serwerami Windows oraz Linux;
  • Zarządzanie serwerami baz danych (MS SQL, PostgreSQL, MySQL)
  • Wdrażanie zmian na środowiska informatyczne Banku
  • Analiza i rozwiązywanie incydentów związanych z niedostępnością usług biznesowych
  • Monitoring poprawności działania procesów

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Posiadasz biegłą znajomość zagadnień administracji systemami operacyjnymi Linux (RHEL)
  • Dobrze się znasz na zagadnieniach administrowaniu bazami danych PostgreSQL, MySQL
  • Posiadasz szeroką wiedzę techniczną z zakresu infrastruktury informatycznej, sieci komputerowych, aplikacji biznesowych i bezpieczeństwa informatycznego
  • Umiesz efektywnie się komunikować, masz nastawienie do współpracy z zespołem i masz dobrą organizację pracy
  • Język angielski- komunikatywny
  • Język polski na poziomie biegłym

Jak będzie wyglądała współpraca?

  • współpraca w ramach B2B
  • możliwość rozwoju i różnorodne projekty
  • elastyczne zasady współpracy
  • tu możesz być sobą - jesteśmy Bankiem Bez Barier, wysokie poczucie różnorodności i inkluzywności nas wyróżnia
  • brak drees-code oraz prosty język to nasz przyjaciel
  • przestrzeń dla Ciebie - pięknie wyposażone biuro i strefa relaxu
Read Full Description
Confirmed 18 hours ago. Posted 13 days ago.