Mylan Hungary Kft.

At VIATRIS, we see healthcare not as it is but as it should be. We act courageously and are uniquely positioned to be a source of stability in a world of evolving healthcare needs.

Viatris empowers people worldwide to live healthier at every stage of life.

We do so via:

Access – Providing high quality trusted medicines regardless of geography or circumstance;

Leadership – Advancing sustainable operations and innovative solutions to improve patient health; and

Partnership – Leveraging our collective expertise to connect people to products and services.

A komáromi telephely a vállalat stratégiailag fontos csomagolási központja. Közel 100 millió késztermék analitikai vizsgálatát, felszabadítását és disztribúcióját végezzük.

A komáromi telephely a vállalat európai régiós minőségellenőrzési központja, ahol az Európai Unióban értékesített, az üzemben vagy az Európai Unió más országaiban, illetve harmadik országban csomagolt termékek minőségellenőrzését és felszabadítását végezzük. Az Európai Unióban az egyik legmodernebb és legnagyobb minőségellenőrzési laborral rendelkezünk. Egyben mi vagyunk az európai régió Minőségügyi kiválóság központja.

600 főre nőtt a munkavállalók létszáma, akik oktatására, taníttatására és fejlesztésére jelentős figyelmet fordítunk.

Főbb feladatok:

  • A raktárba érkező anyagok átvétele, kezelése és tárhelyre rakása
  • Belső anyagmozgások végrehajtása
  • Belső és értékesítési rendelések kiszedése, üzemi átadásra illetve kiszállításra előkészítése
  • Az anyagmozgások rögzítése az SAP megfelelő moduljaiban
  • Raktározási nyilvántartások vezetése
  • Leltározási és selejtezési folyamatban részvétel
  • A raktári rend fenntartása, a GMP és GDP elvek szigorú betartása a műveletek során

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2 év raktározási tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány (magasemelésű targoncára is)
  • B2 szintű angol nyelvtudás előny, de nem követelmény
  • Targoncavezetési tapasztalat
  • Számítógép-kezelői ismeretek
  • Raktártechnikai ismeretek
  • Precizitás, megbízhatóság, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • 50%-os délutáni és 80%-os éjszakai pótlék
  • Teljesítmény függő éves béremelés
  • A karrierlétra program keretein belül lehetőséget biztosítunk előlépésre, mely további béremelést jelent
  • Munkavállaló-barát módon tervezett nyári és karácsonyi szabadság
  • Próbaidő sikeres teljesítése után garantált bruttó 100 000 HUF azonnali kifizetés
  • Éves bónusz, mely elérheti 1,5 havi fizetés összegét
  • Bejárás támogatás: tömegközlekedés esetén 100%-os térítés, gépkocsihasználat esetén 60 HUF/km
  • Ingyenes céges buszjáratok folyamatosan bővülő útvonalakon (Magyarország és Szlovákia több pontjáról)
  • 100 km-nél távolabbi lakhelyről 35 km-en belülre való költözés esetén albérleti támogatás biztosított, melynek összege havonta nettó maximum 100 000 HUF 1 éven át
  • Havi bruttó 7520 HUF sportolási támogatás
  • Dolgozói élet- és balesetbiztosítás (melynek érvényessége munkaidőn túlra is kiterjed): kritikus betegségek, gyermek születése, csonttörés, bármely okú műtéti beavatkozás esetén
  • Magán szakorvosi és diagnosztikai ellátás privát egészségügyi szolgáltatónál országosan
  • Dolgozói ajánlási program, mely egy jelölt sikeres ajánlása esetén minimum bruttó 300 000 HUF
  • Ingyenes munkaruha-biztosítás és -tisztítás
  • Ingyenes angol nyelvi képzés karrierprogram keretein belül
  • Világszínvonalú gépek, tiszta gyógyszeripari környezet
  • Folyamatosan fejlődő, biztos jövőt kínáló vállalat, mely az elmúlt 10 év során mind munkatársai számát, mind gyógyszercsomagolási kapacitásait megháromszorozta.

At Viatris, we offer competitive salaries, benefits and an inclusive environment where you can use your experiences, perspectives and skills to help make an impact on the lives of others.

Viatris is an Equal Opportunity Employer.

Read Full Description
Confirmed 21 hours ago. Posted 13 days ago.