BNP Paribas has flagged the Specjalista DS. Wsparcia Oddziałów - Flying Team - Makroregion Szczecin job as unavailable. Let’s keep looking.

Praca zdalna | Specjalista ds. wsparcia technicznego w j.polskim i angielskim

Location: Katowice

We have benefits waiting for you:

  • Nie posiadasz doświadczenia zawodowego a chcesz je zdobyć?
  • Nadążasz za zmianami w nowinkach technologicznych?
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi?

Jako firma Teleperformance, jesteśmy obecni w 80 krajach, gdzie zatrudniamy ponad 300,000 pracowników posługujących się wieloma różnymi językami i dialektami.

Aktualnie, dla naszego Klienta– jednej z największych firm z branży nowoczesnych technologii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta z j. polskim i angielskim

Praca zdalna

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa połączeń przychodzących w języku polskim
  • Rozwiązywanie problemów technicznych wynikających z użytkowania takich produktów jak smartfony, laptopy, tablety
  • Dbałość o najwyższą jakość procesów

CZEKAJĄ NA CIEBIE LICZNE BENEFITY:

  • Praca w pełni zdalna
  • Zapewniamy sprzęt do pracy
  • Premie wynikowe
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych (nauczanie online)
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Umowa zlecenie (po okresie próbnym 3 miesięcy, jest możliwość zmiany trybu zatrudnienia na umowę o pracę w trybie indywidualnym)
  • Karta Medicover Sport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, szkolenia wewnętrzne, bezpłatny dostęp do platformy do nauki języków obcych.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Biegła znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
  • Znajomość angielskiego na poziomie B2
  • Dyspozycyjność na czas szkolenia pon-pt (pierwsze trzy tygodnie okresu zatrudnienia)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność aktywnego słuchania
  • Mile widziana znajomość systemu iOS lub macOS i/lub podobnych technologii.

Nie czekaj, aplikuj!

Read Full Description
Confirmed 12 hours ago. Posted 15 days ago.