Przedstawiciel Handlowy Horeca - Suwałki i okolice

PepsiCo

Overview

PepsiCo to takie marki jak Pepsi, Mirinda, 7up, Rockstar, Lay’s, Cheetos i Doritos. W Polsce zatrudniamy ponad 3600 osób! Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis. W PepsiCo dokładamy wszelkich starań, aby osiągać dobre wyniki indywidualnie i zespołowo, aby wzmacniać firmę jako całość.

Dzień przedstawiciela handlowego charakteryzuje duża samodzielność, zadaniowy czas pracy i nastawienie na realizowanie celów sprzedażowych; dbasz nie tylko o to sprzedaż, ale też o odpowiednią ekspozycję towarów i rozliczenia. Jeśli jesteś spragniony wyzwań, kreatywny, kochasz być w trasie ta praca jest dla Ciebie!

Region: Olsztyn (praca mobilna)

Teren Pracy: Suwałki, Gołdap, Olecko i okolice tych miast

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony do 31.08.

Responsibilities

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż oferty handlowej PepsiCo do obecnych klientów w kanale specjalistycznym (klienci z branży gastronomicznej),
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych,
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami,
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami,
  • Wdrażanie promocji i akcji marketingowych,
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów Firmy.

Qualifications

Nasze wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie we współpracy z klientami potwierdzone wynikami w zakresie realizacji planów sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej),
  • Nastawienie na osiąganie wysokich wyników sprzedażowych,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Otwartość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Wsparcie i mentoring doświadczonych członków zespołu,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i karta Multisport, ubezpieczenie na życie Uniqa, PPE, platforma kafeteryjna),
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet oraz telefon),
  • System premiowy.
Read Full Description
Confirmed 9 hours ago. Posted 30+ days ago.