Dyrektor/Dyrektorka Sprzedaży w Oddziałach (Santander Consumer Bank)

Santander Bank

Country: Poland

Dyrektor/Dyrektorka Sprzedaży w Oddziałach

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży w oddziałach własnych i partnerskich.
  • Odpowiedzialność za współpracę w zakresie realizacji zadań z Dyrektorami Regionów zgodnie z ustalonymi zasadami.
  • Inicjowanie działań wspierających wzrost efektywności pracy zespołów sprzedażowych i nadzór nad ich realizacją.
  • Maksymalizowanie poziomu wykorzystywania potencjału sprzedażowego w oddziałach własnych i partnerskich.
  • Wdrożenie efektywnego modelu zarządzania sprzedażą i nadzór nad jego funkcjonowaniem.
  • Analiza konkurencji w obszarze produktowym i marketingowym.
  • Wnioskowanie o niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji planów sprzedażowych przez oddziały własne i partnerskie

Nasze wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym z podobnych zakresem odpowiedzialności
  • Wyksztalcenie wyższe: ekonomia, zarządzanie (preferowane)
  • Zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów oraz motywacja do osiągania wysokich wyników
  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymaniu relacji biznesowych z Partnerami oraz w obszarze negocjacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, budowania relacji i współpracy
  • Wysokie kompetencje w zarządzaniu i rozwijaniu dużych zespołów sprzedażowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język polski na poziomie biegłym

Mile widziane:

  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w sieciach sprzedaży partnerskich/agencyjnych

To oferujemy:

  • Pracę w środowisku sprawdzonych standardów zarządzania sprzedażą, oraz współpracy z partnerami
  • Pełne wdrożenie na stanowisko i wsparcie przez kompetentny zespół
  • Dużą samodzielność w codziennej pracy oraz stabilność zatrudnienia
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów na sprzedaż
  • Udział w dużych interesujących projektach
  • Szkolenia dostosowane do potrzeb
  • Kwartalny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży

W ramach Grupy mamy silną Kulturę Ryzyka i oczekujemy od wszystkich naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, proaktywnej i odpowiedzialnej postawy w zarządzaniu ryzykiem

Read Full Description
Confirmed 21 hours ago. Posted 30+ days ago.