Projektant Instalacji oraz Urządzeń Technologicznych (K/M/X)

Jacobs Engineering Group

Your Impact:

Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. W ramach globalnego centrum projektowego z oddziałami w Krakowie i Warszawie zatrudniamy specjalistów w obszarach:

  • Advanced Facilities
  • Water&Environment
  • Transportation
  • Energy&Power
  • Cities&Places
  • Digital

Dzięki współpracy w międzynarodowych zespołach i zróżnicowanym perspektywom zyskujemy doświadczenie, które stanowi o naszej wspólnej sile.

W Jacobs każdy dzień jest okazją do czynienia świata lepszym – zaprojektuj z nami swoją ścieżkę kariery!

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie projektów instalacji technologicznych stosowanych do oczyszczania ścieków i/lub uzdatniania wody oraz przepompowni ścieków, zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem,
  • Wykonywanie obliczeń hydraulicznych projektowanych systemów wraz z doborem urządzeń technologicznych,
  • Opracowywanie raportów z przeprowadzonych obliczeń hydraulicznych,
  • Sprawdzanie dokumentacji technicznej w tym modeli 3D oraz rysunków 2D (dotyczy również schematów technologicznych oraz P&IDów),
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej w języku angielskim,
  • Koordynacja międzybranżowa,
  • Nadzorowanie pracy zespołu projektowego,
  • Udział w spotkaniach projektowych prowadzonych w środowisku międzynarodowym,
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych z klientami,
  • Wspieranie merytoryczne asystentów,
  • Udział w zagranicznych wyjazdach służbowych;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość pracy w biurze lub modelu hybrydowym (zależne od projektu),
  • Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30),
  • "Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h),
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury,
  • Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs,
  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacjami (praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania),
  • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs (Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych),
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna),
  • Kursy językowe (angielski, niemiecki, polski),
  • Coroczny zwrot kosztów członkostwa w Izbie Inżynierów;

Here's What You'll Need:

Nasze Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub co najmniej inżynierskie na kierunku Inżynieria Środowiska i/lub Energetyka w specjalności zaopatrzenie w wodę i unieszkodliwianie ścieków i odpadów (lub pokrewne),
  • Dobra znajomość i umiejętność posługiwania się oprogramowaniem inżynierskim 2D (CAD/Bentley) oraz 3D (Revit/Bentley),
  • Znajomość branżowych programów do obliczeń hydraulicznych (np. AFT Fathom, AFT Arrow, Pipe-Flo),
  • Znajomość branżowych norm i standardów projektowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznego myślenia,
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole;
Read Full Description
Confirmed 13 hours ago. Posted 30+ days ago.