Job ID

389559BR

About the role

Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye

A Sandoz - mint a fenntartható generikus és biohasonló gyógyszerek globális vezető és úttörő ellátója - jelenleg egy izgalmas és átalakulásokkal teli időszakot él át.

Immár független, tőzsdén jegyzett globális vállalatcsoport tagjaként a Sandoznál célunk, hogy növeljük a stratégiai fókuszunkat, rugalmasabban működjünk, világosabb üzleti célokat tűzzünk ki magunk elé, növeljük a részvényesi megtérülést, és erősítsük a vállalati kultúránkat a Sandoz munkatársai számára, számunkra. Ez egy izgalmas időszak a történelmünkben, amely egy új és ambiciózus út kialakításával egyedülálló lehetőséget biztosít számunkra – úgy szakmailag, mint személyesen.

Csatlakozz hozzánk az „új” Sandoz alapító tagjaként!

Legfontosabb feladatok:

A feladatok magukban foglalják, de nem kizárólag a következőket:

  • A saját, földrajzilag meghatározott területén a kitűzött eladási, aktivitási és egyéb teljesítménycélok elérése magas szintű vevőkapcsolatok kiépítésén, fenntartásán, fejlesztésén keresztül
  • A tervben előre meghatározott - az ügyfelek látogatását érintő - 1/3 területi aktivitási paraméterek elérése (lefedettség, látogatási napok száma, látogatási gyakoriság)
  • Meghatározott Sandoz-termékek promocionálása a marketing- és értékesítési terveknek, valamint belső szabályoknak, etikai-törvényi előírásoknak megfelelően
  • Szakszerű tevékenységével biztosítja a Sandoz Rx termékeinek gyógyszertári elérhetőségét, versenyelőnyét a piacon a cég által biztosított programon keresztül
  • Kiemelkedő tudás megszerzése és fenntartása, valamint a megszerzett elméleti tudás gyakorlati alkalmazása a kulcsfontosságú Sandoz-termékekre vonatkozó technikai információkat (termék- és kapcsolódó terápiás területek), termékstratégiákat, pozicionálásukat, a hozzájuk tartozó kulcsüzeneteket, értékesítési és marketingprogramokat és eladástechnikai ismereteket illetően
  • Rendszeres adminisztratív teendők ellátása, különös tekintettel az orvosszakmai eszközök, minták, demonstrációs eszközök nyilvántartására
  • A Sandoz-termékekkel kapcsolatos adverz események jelentése, a havi költségelszámolás pontos, időben történő elkészítése és a látogatásokkal kapcsolatos adatok napi lejelentése az alkalmazott rendszeren keresztül

Position Title

Orvoslátogató

Role Requirements

Amit magaddal hozol:

  • Egészségügyi főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Min. 2 éves gyógyszeripari orvoslátogatói tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélkapcsolatok kezelése összetett környezetben, az összes partner igényeinek megértése
  • Anyanyelvi magyarnyelv-tudás
  • Előnyös: angol nyelv

Miért a Sandoz?

A generikus és biohasonló gyógyszerek a globális gyógyszeripar gerincét képezik. Az ágazatban vezető Sandoz tavaly közel 500 millió beteghez jutott el, és bár büszkék vagyunk erre az eredményre, ambíciónk, hogy még többet tegyünk.

Az új fejlesztési kapacitásokba, a legkorszerűbb gyártóhelyekbe, új akvizíciókba és partnerkapcsolatokba való befektetésekkel lehetőségünk nyílik arra, hogy alakítsuk a Sandoz jövőjét, és segítsünk több betegnek hozzájutni a megfizethető, jó minőségű gyógyszerekhez, fenntartható módon.

Lendületünket és vállalkozói szellemünket a nyitott, együttműködésen alapuló kultúránk hajtja, amelyet tehetséges és ambiciózus kollégáink vezérelnek. A Sandoznál munkatársaink egy agilis és kollegiális környezetet tapasztalnak meg eredményes, rugalmas-hibrid karrierutakkal, a sokszínűség elfogadásával és a személyes növekedés ösztönzésével.

A jövő a miénk, hogy alakítsuk!

Csatlakozz Sandoz hálózatunkhoz! Ha ez a szerepkör nem felel meg tapasztalataidnak vagy karriercéljaidnak, de szeretnél többet megtudni a Sandozról és karrierlehetőségeinkről, csatlakozz a hálózatunkhoz itt: Sandoz Talentpool (novartis.com).

#Sandoz

Job Type

Full Time

Country

Hungary

Work Location

Budapest

Functional Area

Sales

Division

SANDOZ

Business Unit

NON-NVS TSA COMMERCIAL OPS EUROPE SZ

Employment Type

Regular

Company/Legal Entity

SDZ HUN

Commitment to Diversity & Inclusion:

We are committed to building an outstanding, inclusive work environment and diverse teams representative of the patients and communities we serve.

Shift Work

No

Early Talent

Yes

Read Full Description
Confirmed 11 hours ago. Posted 30+ days ago.