BP has flagged the Master Data and Price List Specialist - Szeged job as unavailable. Let’s keep looking.

By clicking the “Apply” button, I understand that my employment application process with Takeda will commence and that the information I provide in my application will be processed in line with Takeda’s Privacy Notice and Terms of Use. I further attest that all information I submit in my employment application is true to the best of my knowledge.

Job Description

A BioLife plazmaközpontok a Takeda biogyógyszeripari vállalat részeként működnek. Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása a gyógyszergyártáshoz.

Szegedi centrumunkba keresünk heti 40 órában

Recepciós munkatársat

Főbb feladatok:

  • Donorok fogadása, tájékoztatása, felvilágosítása a plazmaadás folyamatáról, az elvégzendő vizsgálatokról
  • Költségtérítések kifizetése, dokumentálása
  • Donorokkal kapcsolatos adatok gondos dokumentálása számítógépes rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélorientált hozzáállás, ápolt megjelenés
  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precíz, terhelhető, munkájára igényes személyiség

Amit kínálunk:

  • Nemes cél: Olyan munkát végezhet, amely évente több ezer beteg ember életmentő, mással nem helyettesíthető gyógyszer alapanyagának előállításához járul hozzá
  • Bruttó 460.000,- Ft alapbér
  • Éves teljesítményarányos bónusz
  • 3 hónap próbaidő után:
  • havonta nettó 25.000,-Ft cafeteria (OTP SZÉP kártya) juttatás
  • Medicover Egészségbiztosítási szolgáltatás nyújtása
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben

Mindennapi motivációnk az a tudat, hogy a plazmát nem lehet mesterségesen előállítani, és munkánkkal jelentősen hozzájárulunk az életmentő terápiák iránti egyre növekvő igény kielégítéséhez.

Emberség, teljes élet!

Csatlakozz a BioLife csapatához!

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre: hu.biolife.hr@takeda.com a tárgyban ”Recepciós – Szeged” megjelöléssel.

Locations

HUN - Szeged

Worker Type

Employee

Worker Sub-Type

Regular

Time Type

Full time

Read Full Description
Confirmed 17 hours ago. Posted 9 days ago.