Citi has flagged the Analityk DS. Zarządzania Danymi job as unavailable. Let’s keep looking.

Młodszy Analityk ds. Uzgodnień

Citi

Benefits

Kluczowe zadania:

  • Kontrola wprowadzonych zmian na produktach i operacjach m.in. kart kredytowych, lokat terminowych, kont osobistych;
  • Kontrola stawek podatkowych na podstawie dokumentów otrzymanych od klientów;
  • Przygotowywanie raportowań regulacyjnych, tj. FATCA, CRS, wartości środków gwarantowanych przez BFG, IFT-1R;
  • Uzgadnianie sald kont Księgi Głównej banku;
  • Uzgadnianie i raportowanie danych do organów nadzorczych;
  • Zawiązywanie/rozwiązywanie rezerw

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel; MS Word (mile widziana znajomość VBA);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Skrupulatność, dociekliwość, systematyczność, samodzielność, zdolności analityczne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność samodzielnego działania, podejmowania decyzji i planowania;
  • Wysoka efektywność i jakość pracy;
  • Mile widziane doświadczenie w procesach kontrolnych

Citi Handlowy oferuje:

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich)
  • Pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół
  • Elastyczne warunki pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej

Powyższe stanowisko usytuowane jest w strukturze Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie SA), zapoznaj się z naszą polityką prywatności: BankHandlowyPolandPrivacyNotic

Job Family Group:

Operations - Core

Job Family:

Reconciliation

Time Type:

Full time

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.

Qualified applicants will receive consideration without regard to their race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity review Accessibility at Citi.

View the "EEO is the Law" poster. View the EEO is the Law Supplement.

View the EEO Policy Statement.

View the Pay Transparency Posting

Read Full Description
Confirmed 59 minutes ago. Posted 2 days ago.