Junior Communications Consultant Warsaw, Poland

GroupM

Education
Benefits

Jako MediaCom jesteśmy jednym z największych domów mediowych. Pomagamy markom w zbudowaniu swojej siły poprzez media. Wiemy, że inwestując w naszych pracowników, osiągniemy lepsze wyniki nie tylko dla nich, ale także dla naszych klientów. Stawiamy na nieszablonowe myślenie, kreatywność i wyjątkowe podejście do danych i technologii.

Na stanowisko Junior Communications Consultant poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenie i wdrażanie strategii w obszarze digital dla największych Klientów agencji.

Twoje zadania:

  • planowanie, zakup oraz nadzór nad kampaniami (all media, ale z naciskiem na digital),
  • monitorowanie przebiegu kampanii oraz kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych wskaźników, raportowanie rozbieżności;
  • tworzenie strategii komunikacyjnych dla klienta;
  • codzienna współpraca z teamami specjalistycznymi;
  • przygotowywanie analiz i rekomendacji.

Oczekiwania:

  • 1 – 2 lata doświadczenia w pracy w domu mediowym/agencji/branży komunikacji marketingowej;
  • znajomość rynku mediów ze szczególnym uwzględnieniem mediów digitalowych;
  • swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie;
  • znajomość programów Excel i PowerPoint;
  • analityczne myślenie i kreatywność;
  • bazowe doświadczenie w tworzeniu strategii komunikacyjnych.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na jasno określonych warunkach, w oparciu o umowę o pracę; jesteśmy również otwarci na rozmowę o innych formach współpracy;
  • pracę w modelu hybrydowym, w którym przyjazd do biura determinuje typ spotkania (a nie – godziny czy dni dyżurów przy biurku). W praktyce oznacza to, że przyjeżdżamy do biura na konkretne wydarzenia, pozostały czas pracy dzieląc między home a office :)
  • wygodną przestrzeń do pracy w biurze – w zeszłym roku przeprowadziliśmy się do nowo oddanego polskiego kampusu WPP, biuro znajduje się w sercu warszawskiej Pragi (kampus Koneser, 10 min spacerem od metra Warszawa Wileńska);
  • pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością relokacji w ramach MediaCom i w ramach spółek holdingu GroupM;;
  • pakiet benefitów (rozbudowany pakiet opieki medycznej, karta sportowa, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego, a także polskiego dla obcokrajowców, możliwość dofinansowania szkoleń i certyfikatów branżowych);
  • objęcie wieloma inicjatywami nastawionymi na rozwój pozazawodowy – m.in. wolontariat pracowniczy, pula dni pracy zdalnej zza granicy, dostęp do różnorodnych form wsparcia (np. wczasy pod gruszą);
  • dłuższy weekend! – w piątki kończymy pracę o 15:00, pozostałe dwie godziny rozkładając na resztę dni roboczych. Dzięki temu w piątek szybciej zaczynamy wolne, choćby po to, by dojechać do domu lub wyjechać z miasta na weekend, zanim Warszawa stanie w korkach;
  • rozwój w zakresie analityki kampanii 360 pod kątem efektywności (360 z akcentem na digital);
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach oraz wyznaczania nowych standardów komunikacji;
  • ścieżkę rozwoju w obszarze budowania strategicznych kompetencji marketingowych oraz obsługi i relacji z klientem;
  • wspólną jogę i śniadania w biurze w każdą środę :)
Read Full Description
Confirmed 5 hours ago. Posted 30+ days ago.