General Electric has flagged the Planner / Termeléstervező job as unavailable. Let’s keep looking.

A pályázó feladatai

Gázturbinák égőfej-gyártása során:

  • értékesítési adminisztráció lebonyolítása vevői ajánlatkérés alapján, kapacitásfoglalás
  • vevői megrendelések fogadása (EDI, e-mail), SAP-ban történő rögzítése, a rendelés határidőre történő visszaigazolása
  • szállítási határidő meghatározása a gyártási leterheltség ismeretében
  • gyártási folyamat és megrendelések státuszának folyamatos nyomon követése
  • anyagok rendelkezésre állásának nyomon követése, ettől függően az ütemtervek szükség szerinti módosítása
  • folyamatelemzés és optimalizálás (kapacitás- és rendeléstervezés)
  • kiszállítási osztály tájékoztatása a kiszállítások lehetőségéről, határidőről
  • adatszolgáltatás Export Kontroll vizsgálatához
  • számlák és jóváírások készítése
  • termelési, durva- és finomtervek készítése (gyártásütemezés) és gyártási állapot nyomon követése, továbbá folyamatos egyeztetés a vevővel

A pályázóval kapcsolatos elvárások

  • felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • 3 év releváns tapasztalat
  • magabiztos angol, opcionálisan német nyelvtudás
  • irodai számítógépes programok (MS Office) magabiztos ismerete
  • proaktív, önálló személyiség
  • kiváló kommunikációs készség
  • kiváló szervezési készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • rugalmasság
  • megbízhatóság

Előny

  • műszaki és minőségügyi ismeret
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Ebben a videóban, többet megtudhatsz a Siemens Energyről.

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 92 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Hiszünk a sokszínűségben

Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Juttatások

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő versenyképes jövedelem
  • Versenyképes juttatási csomag: bruttó 504.000 Forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, kockázati életbiztosítás, munkábajárás támogatása
  • Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő a munka-magánélet egyensúlya érdekében
  • Heti 2 nap home office
  • Rendszeres vállalati rendezvények az egészséged és jólléted megőrzéséért: tavaszi és őszi ingyenes egészséghetek, közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezések
  • Folyamatos képzések a szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
  • Változatos karrierutat járhatsz be egy vezető világcég biztonságos keretein belül
  • Funkciókat, üzletágakat és régiókat átfogó együttműködések révén számos készség fejlesztése mellett kapcsolati hálódat is bővíthetede-bike bérlés támogatása
  • Munkatársi ajánlási jutalom
  • Munkavállalói vásárlási és szolgáltatási kedvezmények

Read Full Description
Confirmed 13 hours ago. Posted a month ago.